Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (15-20 травня 2017 року)

22 Травня 2017, 16:27

У понеділок, 15 травня, заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови Віктора Весельського. Цього ж дня Лариса Валентинівна провела щотижневу галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради. У другій половині дня Лариса Валентинівна прийняла участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

У вівторок, 16 травня, заступник міського голови Лариса Шутова здійснила об’їзд закладів охорони здоров’я та ознайомилися з ходом проведення робіт з капітального ремонту інженерних мереж водопостачання та водовідведення у підвальному приміщенні травматологічного корпусу міськрай ТМО, а також капітального ремонту водогону та внутрішньої теплової мережі хірургічного корпусу міськрай ТМО. Того ж дня провела нараду з керівним складом КЗ «ЦПМСД» та аптечних закладів щодо реалізації програми реімбурсації лікарських засобів.

У середу, 17 травня, Лариса Валентинівна провела нараду щодо впровадження проекту Smart city «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новоград–Волинського, а також нараду з працівниками Новоград-Волинського міськрайонного СМО. Під головуванням заступника міського голови відбулося засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат та засідання робочої групи з питань легалізації з виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У четвер, 18 травня Шутова Л.В. прийняла участь у засіданні житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради та провела комісію з питань захисту прав дитини. 

У п’ятницю, 19 травня, заступник міського голови взяла участь у прийомі громадян міським головою Віктором Весельським, який пройшов у громадській приймальні №1.

У суботу, 20 травня заступник міського очолила делегацію новоград-волинців у м.Олевськ з нагоди 1305 річниці Дня міста. Під час урочистої частини святкування Лариса Валентинівна від імені міського голови, депутатського корпусу та новоград-волинців привітала міського голову Олега Омельчука та усіх олевчан з нагоди Дня міста Олевськ.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія