Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (15-19 травня 2017 року)

22 Травня 2017, 16:28

У понеділок, 15 травня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук взяла участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час апаратної наради під головуванням очільника міста було закцентовано увагу присутніх на основних нарадах та заходах, які заплановані на цьому тижні. Також було наголошено на ряд питань організаційно-управлінської діяльності, зокрема, чіткого виконання розпорядження міського голови про документообіг, здійснення контролю за виконанням документів, організації діловодних процесів, інше.

Крім того, цього ж дня у заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких, відповідно до розпорядження міського голови Віктора Весельського від 28.12.16  № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради», належить до питань, за які несе відповідальність.

А також Ірина Климівна взяла участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, який утворений відповідно до розпорядження міського голови від 05.05.2017 № 112 (о).

У вівторок, 16 травня, протягом дня заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К. разом з першим заступником міського голови Колотовим С.Ю. здійснили робочу поїздку до Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України по питанню будівництва приміщення ЦНАПу.

У середу, 17 травня, міський голова Весельський Віктор Леонідович, за участі секретаря міської ради Пономаренко Олени Анатоліївни, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ящук Ірини Климівни та начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради Ігнатюка Миколи Петровича, провів нараду з керівниками банківських установ міста. Очільник міста проінформував присутніх про пріоритетні напрямки та результати соціально-економічного розвитку міста, зупинився на існуючих проблемах, приділивши особливу увагу конкретним шляхам їх вирішення. Зокрема, увагу керівників відділень банків було акцентовано на вдосконаленні співпраці з органами місцевого самоврядування та подальшому покращенні надання фінансових послуг населенню міста.

А також Ірина Климівна взяла участь у робочій зустрічі-нараді міського голови з керуючим Новоград-Волинським відділенням ПАТ КБ «ПриватБанк» А.А. Ломако та начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Ю.М. Кононенко.

Цього ж дня очільник міста, секретар міської ради, перший заступник міського голови, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради та депутати міської ради оглянули хід ведення робіт з капітального ремонту площі Лесі Українки, а також капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Шевченка – Мамайчука.

У п’ятницю, 19 травня, Ірина Климівна приймала участь у особистому прийомі громадян міським головою Віктором Весельським,  який пройшов у громадській приймальні № 1 Будинку рад. Звернення громадян цього дня стосувалися в основному житлово-комунальної сфери, земельних питань, надання допомоги в лікуванні, тощо.

Протягом тижня заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук проводилась підготовка розпоряджень міського голови про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарської документації.
 

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія