Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (22-26 травня 2017 року)

29 Травня 2017, 17:55

У понеділок, 22 травня, заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час наради головні розпорядники коштів доповіли про стан використання коштів за минулий тиждень та з початку року, про проведені тендерні торги у 2017 році, також присутні обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

У другій половині дня заступник міського голови провела щотижневу галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради та взяла участь у нараді з питань підготовки громадських слухань добровільного об’єднання територіальних громад.

Цього ж дня Лариса Валентинівна взяла участь у робочій зустрічі міського голови В.Л. Весельського з начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Заінчковським І.А. з метою обговорення питань щодо реалізації проекту «Прозорий соціальний офіс» та його фінансування. А також провела внутрішню нараду з питань будівництва «Прозорого соціального офісу».

У вівторок, 23 травня, заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у розширеній нарада за участю регіонального координатора спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Краплич О.В. з питань реалізації проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського», компоненту «Розумні міста».

Цього ж дня заступник міського голови Шутова Л.В. прийняла участь в урочистому мітингу до Дня Героїв, який відбувся біля меморіалу вшанування загиблих воїнів АТО. А також  прийняла участь у зустрічі з делегацією з Міністерства соціальної політики України, а саме радниками міністра Романом Турбою та Анною Гуровою, менеджером по роботі з ключовими клієнтами Анною Столярчук та менеджером продукту Антоном Підлипським. Мета візиту впровадження пілотного проекту щодо надання соціальних та адміністративних послуг.

Зокрема, заступник міського голови взяла участь у засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Мета засідання – вивчити досвід роботи закладів соціальної сфери міста для впровадження нових методів у реабілітаційному процесі в установах соціального захисту області.

У другій половині дня Лариса Валентинівна прийняла участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО та під час заходу звернулася до присутніх.

У середу, 24 травня, Лариса Валентинівна взяла участь у 39 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на розгляд якого за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено 17 поточних питань. Цього ж дня під головуванням очільника міста Віктора Весельського за участі Шутової Л.В. відбулась нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста, які працюють на умовах контракту з міським головою. Кожен з присутніх керівників детально доповів про фінансовий стан, проблемні питання в роботі та шляхи їх вирішення.

У другій половині дня Шутова Л.В. взяла участь у загальноміських громадських слуханнях питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району (Наталівка та Олександрівка Наталівської сільської ради, Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради, Сусли та Івашківка Суслівської сільської ради, Нова Романівка, Вершниця, Кущове, Перемога, Слобода Романівська, Ужачин, Яблуневе Новороманівської сільської ради) з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському».

У четвер, 25 травня, Лариса Валентинівна провела засідання оргкомітету з нагоди відзначення в місті Дня захисту дітей. Затим, під головуванням заступника міського голови Шутової Л.В. відбулося виїзне засідання робочої групи з питань продовження будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО. Учасники зустрічі оглянули будівельний майданчик, де наразі планується проведення підготовчих робіт з облаштування території та тимчасових споруд для розміщення працівників будівельної організації, а також робочого інвентарю.

У п’ятницю, 26 травня, заступник міського голови Л.В. Шутоваразом з очільником міста  В.Л. Весельським та секретарем міської ради О.А. Пономаренко приймала участь у святкових заходах з нагоди 60-річного ювілею Тернопільського державного медичного університету.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія