Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (26 червня – 2 липня 2017 року)

3 Липня 2017, 23:20

У понеділок, 26 червня, заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова прийняла участь у щотижневій оперативній та розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Відповідно до розподілу обов’язків заступник міського голови Л.В.Шутова виконує обов’язки заступника міського голови О.В.Гвозденко, у зв’язку з її перебуванням у щорічній відпустці. У ході яких значила, що у п’ятницю, 23.06.2017 року, перебувала з робочою поїздкою у Міністерстві охорони здоров’я України, щодо організації роботи госпітального округу, а також зустрічалася з Директором департаменту соціальної та гуманітарної політики Кабінету Міністрів Коблошом В.В. щодо продовження будівництва хірургічного корпусу у нашому місті та виділення додаткових коштів. Після цього Лариса Валентинівна провела галузеву нараду. У другій половині дня взяла участь у нараді щодо організації урочистої ходи військовослужбовців з нагоди повернення із зони АТО, а також у робочій зустрічі та проведенні демонстрації програмного забезпечення SDS від представників ПАТ «Пріоком» у межах пілотного проекту.

У вівторок, 27 червня, під головуванням заступника міського голови відбулась оперативна нарада по будівництву хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. Також Лариса Валентинівна провела нараду щодо соціального житла, яке надано особі, з числа дітей позбавлених батьківського піклування.

У середу, 28 червня, взяла участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та мітингу з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України.

У четвер, 29 червня, заступник міського голови приймала участь в урочистостях з нагоди повернення особового складу 30-ї окремої механізованої бригади із зони АТО, на місце постійної дислокації. 

З 30 червня по 2 липня, Л.В.Шутова перебуватиме у відрядженні з метою участі у святкових заходах, що приурочені до відзначення Днів Белхатува (Республіка Польща).

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія