Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (03- 09 липня 2017 року)

10 Липня 2017, 0:02

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, понеділок, 3 липня, І.К. Ящук прийняла участь у оперативній та розширеній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. На порядку денному обговорювались актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня, а також підведення підсумків роботи за минулий тиждень.

Крім того, Ірина Климівна відповідно до розподілу обов’язків провела галузеву нараду з підпорядкованими їй структурними підрозділами міської ради.

Протягом тижня  заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К. здійснювала підготовку на підпис міському голові розпоряджень про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарських документів.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія