Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (12 – 16 червня 2017 року)

19 Червня 2017, 21:48

Відповідно до тижневого плану виконавчих органів міської ради, у понеділок, 12 червня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук взяла участь у щотижневій оперативній нараді із заступниками міського голови, заступником керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальником організаційного відділу та начальником відділу кадрів міської ради, яка проходила під головуванням міського голови В.Л. Весельського. А затим у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, під час якої головні розпорядники коштів доповіли про використання бюджетних коштів та доручення міського голови, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста. Цього ж дня заступник міського голови провела галузеву нараду з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких належить до питань, за які несе відповідальність.

У другій половині дня Ірина Климівна взяла участь у роботі постійних комісій з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, а саме: постійній комісії міської ради з питань економічного розвитку; постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

У вівторок, 13 червня, Ірина Ящук взяла участь у розширеній нараді щодо створення Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу. А затим у робочій зустрічі Надзвичайного та Повноважного посла Китайської Народної Республіки в Україні пана Ду Вея, народного депутата України Литвина Володимира Михайловича та представників посольства КНР, які завітали до міста з метою обговорення питань соціально-економічного розвитку та можливості подальшої співпраці.

Також цього дня, Ірина Климівна провела особистий прийом громадян.

У середу, 14 червня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради взяла участь у виїзній нараді щодо виконання робіт з капітального ремонту та благоустрою вулиць Шевченка – Івана Мамайчука та реконструкції площі Лесі Українки, яку провів міський голова В.Л. Весельський. А також взяла участь у черговому, сороковому, засіданні виконавчого комітету міської ради, під час якого, зокрема, було прийнято рішення «Про продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у торгових об’єктах міста Новограда-Волинського особам, які мають знаки належності до будь-якого військового формування на період проведення АТО».

Крім того, цього ж дня Ірина Климівна взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, у ході якої відбулось обговорення проектів рішень тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

У четвер, 15 червня, Ірина Ящук разом з міським головою В.Л. Весельським, секретарем міської ради О.А. Пономаренко, заступником міського голови Л.В. Шутовою ознайомилась з підготовчими роботами до будівництва хірургічного корпусу та ходом проведення робіт з капітального ремонту 4-го поверху лікувального корпусу міськрай ТМО. А також, у рамках підготовки до чергової сесії міської ради, взяла участь у трьох засіданнях постійних комісій: з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян; з питань містобудування, архітектури та земельних відносин; з питань міського бюджету та комунальної власності.

У п’ятницю, 16 червня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради взяла участь у робочій зустрічі з підприємцями щодо організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія