Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (19 – 25 червня 2017 року)

26 Червня 2017, 22:31

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, 19 червня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які пройшли під головуванням секретаря міської ради О.А. Пономаренко, так як міський голова В.Л. Весельський перебував у відрядженні у місті Житомир, де брав участь у селекторній нараді щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років під головуванням Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. Затим у Ірини Климівни відбулася галузева нарада. У другій половині дня Ірина Ящук взяла участь у засіданні другої погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яку провів міський голова В.Л. Весельський.

У вівторок, 20 червня, секретар міської ради взяла участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

У четвер, 22 червня, Ірина Климівна взяла участь у пленарному засіданні тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання. У ході засідання депутатами міської ради прийнято ряд рішень. У ході пленарного засідання Ірина Климівна доповіла проекти рішень: «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I квартал 2017 року»; «Про внесення змін у додатки до рішення міської ради від 09.06.2016 № 109 «Про затвердження Положень про виконавчі органи Новоград-Волинської міської ради»; «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік».

У п’ятницю, 23 червня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради прийняла участь у нараді з питань організації святкової ходи військовослужбовців з нагоди повернення із зони АТО. Прийняла участь у другому засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. Затим взяла участь у відкритті пам’ятника на братській могилі жертвам нацизму після реставрації.

Протягом тижня Ящук І.К. здійснювала підготовку на підпис міському голові розпорядження про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарських документів.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія