Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (2-6 жовтня 2017 року)

9 Жовтня 2017, 18:52

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, після щорічної відпустки, 2 жовтня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які пройшли під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова. Зокрема, Ірина Климівна зорієнтувала увагу головних розпорядників коштів на своєчасному освоєнні бюджетних коштів. Потому Ірина Яшук провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

Протягом тижня заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К. проводила співбесіди з головними розпорядниками коштів міського бюджету щодо забезпечення галузей коштами до кінця 2017 року. Також здійснювала підготовку на підпис в.о. міського голови розпоряджень про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарських документів, візування проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, опрацювання вхідної і вихідної кореспонденції та документації.

У п’ятницю, 6 жовтня, Ірина Ящук провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, у ході якої було обговорено плани на наступний тиждень.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія