Робочі зустрічі та наради заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (20 листопада – 26 листопада 2017 року)

27 Листопада 2017, 7:33

Протягом тижня заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук працювала над питаннями формування міського бюджету на 2018 рік та підготовки фінансово-господарських документів.

Крім того, у понеділок, 20 листопада Ірина Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Весельський. У ході нарад очільником міста головну увагу було зосереджено на пріоритетних напрямках роботи впродовж тижня, зокрема щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік та щодо освоєння бюджетних коштів у основних галузях життєзабезпечення міста. Затим Ірина Климівна провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

У другій половині дня І.К. Ящук взяла участь у нараді з питань будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО, яка відбулась під головуванням очільника міста. Учасники наради відпрацювали механізм ефективного освоєння коштів під час будівництва зазначеного об’єкту. Замовник та генеральний підрядник будівництва повідомили, що міська влада вчасно здійснює оплату по всіх актах виконаних робіт на 100 %. Також присутні обговорили шляхи оптимізації робіт згідно укладеного договору.

У вівторок, 21 листопада, міський голова за участі заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради провів робочу нараду з головними розпорядниками коштів міського бюджету. У ході зустрічі було обговорено питання освоєння коштів у основних галузях життєзабезпечення міста, згідно із затвердженим переліком капітальних видатків, які проводяться у 2017 році.

Цього ж дня Ірина Климівна вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на сході, під час урочистого мітингу з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, який відбувся біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України» у Сквері Слави.

У середу, 22 листопада, Ірина Ящук взяла участь у робочій нараді очільника міста з економістами та бухгалтерами комунальних медичних закладів щодо реорганізації відділу з питань охорони здоров’я міської ради. Учасники наради зійшлись на думці, що в умовах реформування медичної галузі, відділ з питань охорони здоров’я міської ради потребує конструктивних змін, спрямованих на забезпечення виконання безпосередніх функцій відділу та підвищення ефективності його роботи.

Впродовж робочого дня, 23 листопада, І.К. Ящук опрацьовувала проекти рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпорядження міського голови, що стосуються бюджетної сфери. А також з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради вирішувала питання, що відносяться до її компетенції.

У п’ятницю, 24 листопада, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради взяла участь у мітингу-реквієму, присвяченому 85-м роковинам Голодомору, що відбувся на центральному кладовищі (вул. Чехова, 7).

Крім того, Ірина Ящук провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, у ході якої було обговорено плани на наступний тиждень.

У суботу, 25 листопада, І.К. Ящук долучилася до загальноміської акції «Запалимо свічку пам’яті», приуроченої Дню пам’яті жертв голодоморів.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія