Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (09 – 13 жовтня 2017 року)

16 Жовтня 2017, 19:24

Заступник міського голови О.В. Гвозденко мала насичений на події та робочі заходи тиждень. Так, у понеділок, 9 жовтня, Оксана Василівна взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова.

Також у понеділок з робочим візитом у місті Новограді-Волинському перебував народний депутат України В.М. Литвин. Оксана Василівна разом із в.о. міського голови С.Ю. Колотовим та начальником управління освіти і науки міської ради Т.В. Ващук супроводжувала народного депутата під час його візиту в заклади освіти міста.

Цього ж дня О.В. Гвозденко провела у міському Палаці культури ім. Лесі Українки нараду з питань планування капітального ремонту глядацької частини великої зали закладу. Учасники наради узгодили питання встановлення системи опалення в приміщенні, а також запропонували запросити відповідного фахівця, щоб зберегти акустичні характеристики залу після проведення ремонту стін.

У вівторок, 10 жовтня, впродовж дня, заступник міського голови О.В. Гвозденко проводила співбесіди з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів міста щодо перспектив впровадження нового Закону України «Про освіту», який Верховна Рада України ухвалила 5 вересня. Оксана Василівна доручила керівникам освітянських закладів організувати широке обговорення ЗУ «Про освіту» з педагогічними колективами, ознайомити батьків з новим змістом освіти, новими типами закладів освіти та системою громадського управління закладами. До кінця року, за підсумками проведених обговорень, керівники ЗНЗ мають представити свої пропозиції щодо стратегії розвитку освіти міста Новограда-Волинського.

11 жовтня, у середу, О.В. Гвозденко взяла участь у 45 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, що відбулося під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова. У другій половині дня заступник міського голови провела міжвідомчу нараду щодо взаємодії та здійснення комплексних заходів щодо запобігання насильства в сім’ї. Метою наради було: забезпечити  ефективну взаємодію між структурними підрозділами, які відповідають за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї для виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, випадків жорсткого поводження з дітьми, виникнення безпосередньої загрози їхньому життю або здоров’ю, здійснення комплексних заходів щодо їхнього захисту, забезпечення прав та інтересів дітей.

12 жовтня Оксана Василівна була присутня на засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування. Цього ж дня, 12 жовтня, під головуванням заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко відбулося засідання постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей міста Новограда-Волинського. Основним питанням, яке розглядалось на засіданні стало оздоровлення дітей пільгових категорій в 2017 році.

У п’ятницю, 13 жовтня, у Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих героїв сьогодення. У переддень трьох величних свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України, Оксана Василіна разом із іншими високопосадовцями, поклала квіти до підніжжя Меморіалу пам’яті загиблим воїнам АТО.

Також, 13 жовтня на території Свято-Михайлівського собору, міський голова В.Л.Весельський у супроводі своїх заступників, серед яких і Оксана Василівна, відкрили пам’ятний знак воїнам, які віддали життя за волю України. По тому у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулася концертна програма «Воскресне волі дух і наша сила» з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 75-ліття від початку формування Української повстанської армії.

Завершальною подією робочого тижня став візит народного депутата України В.М. Литвина. Народного обранця зустрів міський голова В.Л. Весельський, заступник міського голови О.В. Гвозденко та начальником управління освіти і науки міської ради Т.В. Ващук. 

Відділ інформації та

зв’язків з громадськістю

 

Чат-бот Гаряча лінія