Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (20 – 26 листопада 2017 року)

27 Листопада 2017, 7:32

20 листопада, у понеділок, в першу половину дня заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Зокрема У ході нарад очільником міста було наголошено на пріоритетних напрямках роботи впродовж тижня. Зокрема, щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік та щодо освоєння бюджетних коштів у основних галузях життєзабезпечення міста.

У другій половині дня Оксана Василівна ознайомилася з діяльністю міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

У вівторок, 21 листопада, заступник міського голови повела здійснила об’їзд закладів освіти, в яких ведуться ремонтно – будівельні роботи. У другій половині дня Оксана Василівна взяла участь у заходах з нагоди Дня Гідності та Свободи, зокрема в урочистому мітингу.  У центрі міста, біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України», зібрались представники міської влади, духовенство і небайдужі місцеві жителі аби разом відзначити цей пам’ятний день, пригадавши події Майдану у 2004 році та Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року.

За домовленістю міського голови Віктора Весельського, 22 листопада, заступник міського голови Оксана Гвозденко та в.о. начальника відділу культури і туризмі міської ради Леся Адамович з робочим візитом перебували у Міністерстві культури України. Під час зустрічі з Державним секретарем Міністерства культури України Ростиславом Карандєєвим і начальником Управління з питань мовної політики та літератури Ларисою Нікіфоренко було обговорено питання розширення формату проведення Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела», яке впродовж останніх 30 років щорічно проходить у місті Новограді-Волинському. Зокрема, було розглянуто можливість залучення до участі у святі наукових працівників та театральних колективів, а також внесення свята у план заходів Міністерства культури України для фінансування у 2018 році.

Ще одна зустріч заступника міського голови Оксани Гвозденко  відбулась у Фонді державного майна України з директором Департаменту законодавчого забезпечення, орендних відносин та розпорядження державним майном Віталієм Пількевичем. Приводом для обговорення стало питання передачі адміністративної будівлі Новоград-Волинського відділення Головного управління статистики у Житомирській області з метою розміщення у будівлі закладу позашкільної освіти – Палацу дітей та молоді. Дане питання також вирішено позитивно.

В четвер, 23 листопада, Оксана Гвозденко провела нараду з питань роботи аматорських колективів міста, а також робочу нараду з працівниками управління освіти і науки міської ради.

Також, протягом тижня заступник міського голови Оксана Гвозденко брала участь у робочих зустрічах секретаря міської ради Олени Пономаренко з депутатськими фракціями міської ради щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік.

У п’ятницю, 24 листопада, заступник міського голови О.В.Гвозденко разом з керівництвом міста та небайдужими мешканцями Новограда-Волинського взяла участь в мітингу-реквіємі присвяченому 85-м роковинам Голодомору. Зокрема, посадовці поклали траурні вінки, композиції із житніх, пшеничних колосків, запалили символічні свічки на меморіальному кладовищі біля пам’ятника жертвам голодомору.

Крім того, в суботу 25 листопада, як і по всій Україні, в Новограді-Волинському відбулися згади з вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933рр. Оксана Гвозденко була присутня на загальноміській акції «Запалимо свічку пам’яті», що відбулася на території Фортеці за міським Палацом культури ім. Лесі Українки. 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія