Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (09-13 травня 2017 року)

15 Травня 2017, 15:42

У вівторок, 9 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко прийняла участь в урочистій ході з покладанням квітів до пам’ятних знаків від скверу Слави до центрального кладовища на вулиці Чехова, 7 та мітингу-реквієм з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У середу, 10 травня, Оксана Василівна взяла участь у 38 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на розгляд якого за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено 11 питань, в тому числі: про захист прав та законних інтересів дітей; захист житлових і майнових прав дітей; затвердження висновку органу опіки та піклування; надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей; надання разової грошової допомоги на лікування; надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами; поточне будівництво у місті; перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; реєстр майна комунальної власності територіальної громади міста; оздоровлення та відпочинок дітей у 2017 році; передачу з балансу на баланс матеріальних цінностей.

У другій половині дня заступник міського голови провела нараду з питань проведення ремонтно-будівельних робіт в закладах освіти.

У четвер, 11 травня, заступник міського голови Гвозденко О.В. з міським головою Весельським В.Л. здійснили позаплановий об’їзд закладів освіти міста: ЗОШ №7, ЗОШ №8, колегіуму та НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня». Мета об’їзду: перевірка ефективності освоєння коштів, виділених з міського бюджету.За результатами об’їзду вирішено провести термінову виїзну нараду у колегіумі за участі керівників прокуратури, СБУ та поліції з приводу несвоєчасного виконання робіт та недотримання строків підрядником.

У другій половині дня, Оксана Василівна прийняла участь в акції «Святковий мікрофон» з нагоди відзначення Дня матері та привітала свою матусю, всіх матусь Новограда-Волинського, висловила вдячність за невтомну турботу, любов, терпіння і відданість.

А також провела нараду з питань підготовки до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, під час якої обговорено організаційні питання щодо заходів під час проведення свят.

Особливо важливим заходом цього дня, в якому взяла участь заступник міського голови Гвозденко Оксана Василівна, стало відкриття на будівлі промислово-економічного технікуму  меморіальної дошки на честь наших земляків, які стали на захист цілісності нашої держави і віддали свої життя за свободу і незалежність нашого народу. Під час заходу Оксана Василівна висловила слова вдячності матерям полеглих бійців за синів, за те, що виховали справжніх Героїв української землі, а також побажала їм міцного здоров’я і довголіття.

У п’ятницю, 12 травня заступник міського голови Гвозденко О.В. прийняла участь у позаплановій виїзній нараді під головуванням міського голови Весельського В.Л. щодо несвоєчасного виконання будівельних робіт з реконструкції даху будівлі колегіуму по вул. Співдружності, 3/8 та реконструкції даху будівлі НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня» по вул. Родини Косачів, 5 у місті Новоград-Волинський Житомирської області та недотримання строків виконання робіт Приватним підприємством “Компанія РОС” м.Житомир. За результатами наради міський голова прийняв остаточне рішення, що підрядна фірма має докласти усі зусилля аби до відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ були здані роботи з реконструкції даху будівлі НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня». А після свята – з реконструкції даху будівлі колегіуму по вул. Співдружності, 3/8. Інакше справа буде передана до правоохоронних органів. 

Після наради Оксана Василівна взяла участь у виїзному особистому прийомі громадян міським головою Віктором Весельським, який пройшов у приміщенні КП «Новоград-Волинськжитлосервіс».

У другій половині дня заступник міського голови Гвозденко Оксана Василівна напередодні Дня матері в приміщенні музею родини Косачів привітала «золотий» фонд місцевої громади – жінок, які удостоєні почесного звання України Мати-героїня. Побажала всім міцного здоров’я, родинного затишку, щоб те тепло, яке вони створили у своїх родинах збереглося надовго, щоб таке саме тепло народжували та розповсюджували їхні діти.

У суботу, 13 травня, Гвозденко О.В. прийняла участь у засіданні робочої з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія