Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (18-21 квітня 2017 року)

24 Квітня 2017, 6:33

Впродовж минулого тижня заступник міського голови Оксана Гвозденко займалася вирішенням актуальних питань у сферах освіти і науки, культури, сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, молодіжної політики.

Так, у вівторок, 18 квітня, Оксана Василівна провела щотижневу галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради (відповідно до розпорядження міського голови від 28.12.16  № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради»).

У середу, 19 квітня, заступник міського голови провела засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня Героїв, під час якого було обговорено план проведення заходів, відповідно до розпорядження міського голови від 18.04.2017 № 92(о). Заходи проходитимуть 22 та 23 травня. Зокрема, відбудеться культурно-мистецька акція «Звягель – місто Героїв» по створенню національно-патріотичного муралу із різнопланових малюнків, присвячених Дню Героїв, які будуть намальовані на зовнішній стороні паркану однієї з військових частин Новоград-Волинського гарнізону. Малюнки форматом А4, які мають висвітлювати героїчну боротьбу українського народу за самовизначення та творення власної держави від усіх бажаючих взяти участь в акції приймаються до 03 травня, за адресою: вул. Шевченка, 5/1, ІІ поверх, кабінет № 9, 15 (приміщення міського Молодіжного центру, тел. для довідок: 2-16-85).

Цього ж дня Оксана Василівна провела нараду з розгляду  звернення депутатів міської ради. Затим за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулась нарада щодо організації та проведення сьомої обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування. У ході наради було обговорено організаційні питання та пропозиції щодо участі у спартакіаді. Зональні змагання під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду» за участю депутатів та працівників виконавчих апаратів Новоград-Волинської міської ради, Новоград-Волинської, Баранівської, Ємільчинської, Пулинської районних рад відбудуться 28 квітня о 10:00 годині на території дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки по вул. Ушакова, 54.

У четвер, 20 квітня, заступник міського голови взяла участь у засіданні 12 сесії міської ради сьомого скликання.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія