Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (21 – 23 серпня 2017 року)

28 Серпня 2017, 7:40

Заступник міського голови Віктор Андрійович Шалухін протягом поточного тижня продовжував виконувати обов’язки першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова на період відпуски.

У понеділок, 21 серпня, заступник міського голови В.А. Шалухін  разом з секретарем міської ради, заступником міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова.

Затим, Віктор Андрійович взяв участь у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. За результатами нарад міський голова дав ряд протокольних доручень.

У другій половині дня заступник міського голови, відповідно до розподілу обов’язків, провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради та нараду з керівниками комунальних підприємств та ОСББ.

А також заступник міського голови взяв участь у нараді з питань організації святкування 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

У вівторок, 22 серпня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у практикумі на тему: «Застосування містобудівного законодавства» у м.Баранівка.

У середу, 23 серпня, В.А. Шалухін провів робочу нараду по стану реалізації проекту створення центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» на вул. Шевченка, 20.

Затим, взяв участь в урочистому дійстві – церемонії підняття Державного Прапора України, так як, 23 серпня – данина поваги до символу держави, що пройшов довгий, іноді героїчний, іноді трагічний шлях, під яким наш народ утвердив мрію про державність, соборність і самостійність.

Після чого, Віктор Андрійович взяв участь у заході з нагоди увічнення пам’яті загиблих героїв – учасників АТО та відкритті сьомої стели, на якій викарбовано 14 імен воїнів Новоград-Волинського військового гарнізону, які віддали  свої життя, захищаючи Батьківщину на східних рубежах країни.

Цього ж дня, В.А. Шалухін взяв участь в урочистостях з нагоди 80-ї річниці від дня створення комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

У другій половині дня, заступник міського голови привітав головного лікаря комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ Інну Вошко з чудовим ювілеєм.

Після чого, Віктор Андрійович взяв участь у робочій зустрічі секретаря міської ради з депутатами міської ради від Політичної партії «Українське Об’єднання патріотів-Укроп».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія