Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (22-26 травня 2017 року)

29 Травня 2017, 17:51

У понеділок, 22 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Весельського та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради.

Затим у заступника міського голови відбулася галузева нарада з начальниками управлінь та відділів міської ради, які відповідають за питання освіти і науки, культури, сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, молодіжної політики, відповідно до розподілу обов’язків.

Крім того, Оксана Василівна взяла участь у нараді з питань підготовки громадських слухань добровільного об’єднання територіальних громад.

А також взяла участь у співбесіді з претендентами на посаду директора музею родини Косачів, яку провів очільник міста В.Л. Весельський. На співбесіді були присутні двоє кандидатів на посаду директора, які подали свої резюме та бачення щодо покращення роботи та подальшого функціонування музею родини Косачів.

У вівторок, 23 травня, заступник міського голови Гвозденко О.В. прийняла участь в урочистому мітингу до Дня Героїв, який відбувся біля меморіалу вшанування загиблих воїнів АТО.

Затим, Оксана Василівна провела засідання режисерсько-постановчої групи щодо організації і проведення заходів до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». А також провела нараду з питань підготовки проведення Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченого пам’яті тренера, майстра спорту СРСР С.А.Сітайла за підтримки міського голови В.Л. Весельського.

У другій половині дня О.В. Гвозденко прийняла участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО та під час заходу звернулася до присутніх.

У середу, 24 травня, Оксана Василівна взяла участь у 39 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. Цього ж дня під головуванням очільника міста Віктора Весельського за участі Гвозденко О.В. відбулась нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста, які працюють на умовах контракту з міським головою. Кожен з присутніх керівників детально доповів про фінансовий стан, проблемні питання в роботі та шляхи їх вирішення.

У другій половині дня заступник міського голови взяла участь у загальноміських громадських слуханнях питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району (Наталівка та Олександрівка Наталівської сільської ради, Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради, Сусли та Івашківка Суслівської сільської ради, Нова Романівка, Вершниця, Кущове, Перемога, Слобода Романівська, Ужачин, Яблуневе Новороманівської сільської ради) з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському».

У четвер, 25 травня, під головуванням заступника міського голови Гвозденко О.В. пройшло чергове засідання оргкомітету з питань організації та проведення заходів до 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський. За підсумками заступник міського голови дала доручення всім відповідним структурним підрозділам міської ради вжити необхідних заходів для забезпечення високого рівня проведення свята.

У другій половині дня заступник міського голови взяла участь в урочистому підведенню підсумків культурно-мистецької акції «Звягель – місто Героїв», по створенню національно-патріотичного муралу із різнопланових малюнків. Оксана Василівна від імені очільника міста Віктора Весельського та себе особисто висловила щиру подяку ініціаторам та організаторам акції, усім молодим людям, які створювали національно-патріотичні мурали, а також управлінню сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, яке надало фінансову підтримку.

У п’ятницю, 26 травня, заступник міського голови О.В. Гвозденко привітала школярів, випускників, вчителів та батьків з шкільним святом останнього дзвоника. А також прийняла участь у мітингу з нагоди відкриття меморіальних дошок випускникам училища, які загинули в зоні АТО.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія