Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (24 – 30 липня 2017 року)

28 Липня 2017, 2:25

У понеділок, 24 липня, заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова В.Л. Весельський. Під час апаратної наради головні розпорядники коштів проінформували, про освоєння коштів за минулий тиждень по кожному рядку, начальники управлінь та відділів доповіли про виконані завдання та доручення, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста. Затим у Оксани Василівни відбулася галузева нарада.

У другій половині дня заступник міського голови взяла участь у засіданні погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, у роботі якого взяли участь 15 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради. Під час розгляду проектів рішень, які доповідали секретар міської ради, перший заступник міського голови, заступники міського голови, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради були враховані всі зауваження та пропозиції висловлені у ході засідань постійних комісій.

Цього ж дня Оксана Гвозденко провела нараду з питань формування сувенірної продукції до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

У вівторок, 25 липня, взяла участь у нараді щодо організації офіційного прийому міського голови гостей свята запрошених на Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» та нараді щодо організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Затим Оксана Василівна здійснила об’їзд закладів культури, а також разом із міським головою, начальником управління освіти і науки міської ради, головою постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності та головою постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту оглянули виконаних робіт з реконструкції даху НВК „Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня“. ПП «Компанія РОС» практично доведено до завершення розпочаті будівельні роботи. Готовність даху до експлуатації складає 95%. Підрядник – компанія «РОС» (директор Осіпчук В.О.) зобов’язався виконати всі роботи на даному об’єкті, а також накрити будівлю колегіуму до початку нового 2017-2018 навчального року. Також присутні оглянули навчальні класи після проведення ремонтних та відновлювальних робіт. Після чого відвідали музей родини Косачів та ознайомилися з виставками робіт місцевих художників.

У середу, 26 липня, заступник міського голови проводила контроль за виконанням службових документів та доручень міського голови.

У четвер, 27 липня, Оксана Василівна взяла участь у пленарному засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибули 27 депутатів міської ради та міський голова, у такому складі засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний. З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“. Проведення п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання планується 21 вересня 2017 року.

У п’ятницю, 28 липня, Оксана Гвозденко провела нараду з керівниками установ культури. Впродовж 28, 29 та 30 липня заступник міського голови братиме участь в урочистих заходах, приурочених 30-й річниці Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Варто зазначити, що Оксана Василівна голова організаційного комітету свята.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія