Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (7 – 11 серпня 2017 року)

14 Серпня 2017, 9:36

Протягом тижня заступник міського голови О.В. Гвозденко провела ряд робочих зустрічей та нарад, а також взяла участь у заходах відповідно до тижневого плану виконавчих органів міської ради. До того ж, так як з 7 серпня у щорічній основній відпустці перебуває заступник міського голови Л.В. Шутова, виконання обов’язків покладено на заступника міського голови О.В. Гвозденко.

Тож, у понеділок, 7 серпня, Оксана Василівна взяла участь у оперативній нараді з секретарем міської ради, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, а також – у розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Під час нарад, які проходили під керівництвом міського голови В.Л. Весельського, обговорювались актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня та підведення підсумків роботи за минулий тиждень. По завершенню міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

Затим у Оксани Гвозденко відбулась галузева нарада з начальниками управлінь та відділів міської ради, які відповідають за питання освіти і науки, культури, сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, молодіжної політики, відповідно до розподілу обов’язків.

У вівторок, 8 серпня, заступник міського голови здійснювала аналіз використання коштів по галузі культури, а також проводила об’їзд закладів культури, в яких проводяться ремонтно-будівельні роботи.

Цього ж дня під головуванням Оксани Василівни відбулась нарада щодо організації та проведення заходів з нагоди святкування 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

У середу, 9 серпня, Оксана Гвозденко провела робочу нараду щодо підготовки заходів до Дня Державного Прапора України.

У четвер, 10 серпня, заступник міського голови взяла участь у 43 засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого було внесено 22 питання. З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

У другій половині дня Оксана Василівна провела засідання оргкомітету щодо підготовки заходів до 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

У п’ятницю, 11 серпня, Оксана Гвозденко взяла участь у пленарному засіданні позачергової п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, а затим – у засіданні тендерного комітету щодо визначення переможця конкурсу з відбору виконавців робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Комплексна реконструкція парку культури та відпочинку  в м. Новоград-Волинський Житомирської області».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія