Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Шалухіна Віктора Андрійовича впродовж тижня (06 – 09 червня 2017 року)

12 Червня 2017, 20:38

У вівторок, 6 червня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній нараді із секретарем міської ради, першим заступником та заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, заступником керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальником організаційного відділу та начальником відділу кадрів міської ради, а також розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради. Наради пройшли під головуванням міського голови В.Л. Весельського.  У ході наради головні розпорядники коштів, начальники управлінь та відділів виконавчих органів міської ради доповіли про хід виконання завдань та доручень, основні наради та заходи на поточний тиждень. 

Крім того,  цього ж дня у заступника міського голови відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідають за питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, підприємництва, екології та надзвичайних ситуацій.

У другій половині дня Віктор Андрійович провів нараду з керівниками комунальних підприємств та здійснив виїзне обстеження ливневих систем  на провулку Рівненському щодо підтоплення домоволодінь.

У середу, 7 червня, В.А. Шалухін разом з в.о. начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради С.О. Тимощуком та начальником управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради – головним архітектором міста Д.С. Гудзем здійснив виїзне обстеження багатоквартирного будинку на вул. Ю. Ковальського, 4 щодо утворення тріщин в несучій стіні, а також обстежили багатоквартирний будинок на вул. Соборності, 49 щодо облаштування пандуса.

Цього ж дняміський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко, заступником міського голови Віктором Шалухіним та депутатами міської ради взяли участь у церемонії відкриття Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Житомиргаз». Відкриття Центру обслуговування клієнтів у місті Новограді-Волинському надасть можливість новоград-волинцям напряму звертатися в Центр, отримуючи якісні послуги, кваліфіковане та оперативне обслуговування, а головне –  зменшить час очікування у чергах.

У другій половині дня у конференц-залі Будинку рад відбулась прес-конференція міського голови В.Л. Весельського для представників засобів масової інформації. Участь у прес-конференції взяли секретар міської ради О.А. Пономаренко, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов, заступники міського голови О.В. Гвозденко, В.А. Шалухін, Л.В. Шутова, заступник міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук, заступник керуючого справами виконавчого комітету міської ради – начальник організаційного відділу міської ради Н.В. Марчук, депутати міської ради, головні розпорядники коштів міського бюджету. Міський голова В.Л. Весельський поінформував про підсумки роботи міської влади за 5 місяців поточного року. Загалом, було розглянуто напрацювання у фінансовій, соціальній, економічній, транспортній, земельній, освітній сферах, а також щодо житлово-комунального господарства, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, культури, охорони здоров’я. 

Після прес-конференції Віктор Андрійович провів особистий прийом громадян з питань віднесених до його компетенції.

У четвер, 8 червня, міський голова В.Л. Весельський після об’їзду об’єктів, на яких проводяться роботи з поточного, капітального ремонту та реконструкції, провів нараду з заступниками міського голови Оксаною Гвозденко та Віктором Шалухіним та надав ряд доручень щодо прискорення виконання робіт. Зокрема, наголосив на проведенні заступниками щотижневих нарад з керівниками установ, на яких проводяться роботи та за участі підрядних організацій.

У другій половині дня у конференц-залі Будинку рад під головуванням міського голови В.Л. Весельського відбулося засідання першої погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання. За участі секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради, керівники виконавчих органів міської ради.

У п’ятницю, 9 червня, Віктор Андрійович Шалухін інформував міського голову Віктора Леонідовича Весельського про хід проведення ремонту доріг міста. А також взяв участь у особистому прийомі громадян міським головою В.Л. Весельським.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія