Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (03-05 травня 2017 року)

10 Травня 2017, 8:38

У середу, 3 травня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови Віктора Весельського. Під час апаратної наради головні розпорядники коштів доповіли про використання бюджетних коштів по всіх галузях за 4 місяці 2017 року, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Крім того, цього ж дня у заступника міського голови відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідають за питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, підприємництва, екології та надзвичайних ситуацій.|

У другій половині дня Віктор Андрійович прийняв участь у презентації нового пожежно-рятувального автомобіля на базі шасі МАЗ, закупленого за кошти державного бюджету. Презентація відбулася у 10-й Державній пожежно-рятувальній частині м. Новограда-Волинського Управління ДСНС України у Житомирській області.

А також Шалухін В.А. провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста. Під час наради обговорювались питання забезпечення життєдіяльності міста та створення комфортних умов для проживання його населенню: ремонт доріг, озеленення, водопостачання та водовідведення житлових будинків та інше.

У четвер, 4 травня, заступник міського голови Віктор Шалухін прийняв участь у засіданні конкурсної комісії, під час якого визначено переможця конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради. А також здійснив виїзне обстеження, з метою контролю за виконанням робіт з капітального та поточного ремонту доріг міста.

У другій половині дня Віктор Андрійович провів обстеження, з метою контролю за виконанням робіт на об’єктах благоустрою міста.

У п’ятницю, 5 травня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у засіданні робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. А також прийняв участь у особистому прийомі громадян міським головою Віктором Весельським.

Заступник міського голови прийняв участь у церемонії відправлення бійців військової частини – польова пошта В 2803, які вирушили для вдосконалення навиків бойової підготовки, набутих у місці постійної дислокації, та проведення батальйонних тактичних навчань на полігон в іншу область.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія