Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (03 – 09 липня 2017 року)

10 Липня 2017, 0:00

У понеділок, 3 липня, під головуванням міського голови відбулась оперативна та розширена наради з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. На порядку денному обговорювались актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня, а також підведення підсумків роботи за минулий тиждень. Під час наради заступник міського голови В.А.Шалухін повідомив, що 2 липня 2017 року на комунальному підприємстві «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» сталася аварійна ситуація, причиною якої є пошкодження основного кабелю електропостачання очисних споруд, а резервний кабель був пошкоджений раніше невідомими особами, з метою його викрадення. У результаті спільної роботи керівництво водоканалу та працівники Новоград-Волинського РЕМ протягом 12 годин проводили пошукові роботи щодо встановлення місця пошкодження кабелю. У наслідок проведення відновлювальних робіт 3 липня о 03 годині було відновлено безперебійне водопостачання у місті.

Затим, відповідно до розподілу обов’язків, Віктор Андрійович провів галузеву нараду з підпорядкованими йому структурними підрозділами міської ради.

У другій половині дня заступник міського голови взяв участь у робочій зустрічі секретаря міської ради Олени Пономаренко з депутатами міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп».

У вівторок, 4 липня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у засіданні ради старійшин міста при міському голові, під час якого довів до відома присутніх інформацію про проведену роботу в напрямку об’єднання міста із прилеглими селами. Після чого Віктор Андрійович взяв участь у робочій зустрічі секретаря міської ради Олени Пономаренко з депутатською фракцією  «Українська  Народна Партія» та з депутатською фракцією  «Радикальна Партія Олега Ляшка».

Цього ж дня, міський голова В.Л. Весельський провів робочу зустріч з керівником ОСББ „Газовик“ Б.П.Гурським, за участі  заступника міського голови В.А. Шалухіна.  По підсумкам зустрічі міський голова дав ряд протокольних доручень управлінню житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

У другій половині дня міський голова Віктор Леонідович Весельський провів співбесіду із заступником міського голови Віктором Андрійовичем Шалухіним, який відповідно до розпорядження міського голови «Про розподіл обов’язків  між міським головою, секретарем міської  ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського  голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради“ координує питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій.

В ході співбесіди обговорювались питання щодо контролю та координації діяльності управління житлово-комунального господарства,  енергозбереження та комунальної власності міської ради, комунальних підприємств міста, відділу з питань цивільного захисту міської ради, міського відділу управління державної служби України в Житомирській області з надзвичайних ситуацій, міської аварійно-рятувальної станції на воді.

Також, Віктор Андрійович протягом дня здійснював виїзне обстеження виконання робіт з капітального та поточного ремонту доріг та об’єктів благоустрою міста.

У середу, 5 липня, Віктор Шалухін взяв участь у робочій зустрічі секретаря міської ради Олени Пономаренко з позафракційними депутатами та з депутатською фракцією «Об’єднання «Самопоміч».
У четвер, 6 липня, Віктор Андрійович протягом дня перебував у відрядженні разом з міським головою В.Л. Весельським у м.Києві.

У п’ятницю, 7 липня, В.А. Шалухін здійснив виїзне обстеження виконання робіт з капітального та поточного ремонту доріг та об’єктів благоустрою міста. А. також, взяв участь у виїзному прийомі громадян міським головою Віктором Весельським та секретарем міської ради Оленою Пономаренко. Після чого взяв участь у нараді, яка проходила під головуванням очільника міста та за участі керівників підприємств, установ та організацій, за якими закріплені автобусні зупинки для постійного утримання та прибирання, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія