Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (12 – 16 червня 2017 року)

19 Червня 2017, 21:51

Впродовж тижня, з 12 по 15 червня, заступник міського голови В.А. Шалухін перебував у відрядженні у м. Чорноморськ Одеської області, де брав участь у одинадцятому Міжнародному конгресі і Технічній виставці «ЕТЕВК-2017», яка була присвячена найбільш актуальним питанням у сфері водопровідно-каналізаційного господарства, а саме: підвищення ефективності та стабільності функціонування систем водопостачання і водовідведення. Також були розглянуті не менш важливі питання стосовно отримання та використання коштів міжнародних фінансових організацій, енергозбереження, розвитку сучасних технологій, матеріалів, реагентів і обладнання для очищення води, автоматизації технологічних процесів, економіки, удосконалення систем управління і реформування водопровідно-каналізаційного господарства та охорони й захисту природних водних ресурсів. Одночасно з Конгресом працювала Технічна виставка, де були представлені новітні технічні досягнення у водному секторі.

У четвер, 15 червня, Віктор Шалухін взяв участь у засіданнях постійних комісій з розгляду питань порядку денного засідання тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, а саме: з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян; з питань містобудування, архітектури та земельних відносин; з питань міського бюджету та комунальної власності.

У п’ятницю, 16 червня, заступник міського голови взяв участь у робочій зустрічі з підприємцями щодо організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», а також у особистому прийомі громадян, який міський голова В.Л. Весельський провів у ЗОШ №9.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія