Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (14 – 19 серпня 2017 року)

21 Серпня 2017, 19:08

Заступник міського голови Віктор Андрійович Шалухін продовжує виконувати обов’язки першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова на період відпуски.

У понеділок, 14 серпня, заступник міського голови В.А. Шалухін  разом з заступником міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, т.в.о. начальника відділу кадрів та т.в.о. начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради взяв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова.

Затим, Віктор Андрійович взяв участь у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. По завершенню нарад були надані відповідні доручення для контролю та вказівки до виконання, а також звернуто увагу керівників структурних підрозділів на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Після чого, Віктор Андрійович взяв участь у покладанні квітів до пам’ятних знаків загиблих учасників антитерористичної операції та панахиді за загиблими воїнами в боях під Степанівкою.

У другій половині дня заступник міського голови, відповідно до розподілу обов’язків, провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради. А також провів нараду з керівниками комунальних підприємств та ОСББ.

У вівторок, 15 серпня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у робочій зустрічі міського голови з генеральним директором ізраїльської компанії «Agudat Nashchotrim Group» Романом Ратнером. За підсумками робочої зустрічі, очільник міста дав доручення відповідним управлінням та відділам міської ради провести інвентаризацію елементів освітлення у закладах освіти, охорони здоров’я та на вулицях міста, а також визначити технічне завдання для виконання необхідних робіт з метою реалізації даного інвестиційного проекту в перспективі.

У середу, 16 серпня, В.А. Шалухін взяв участь у робочій нараді міського голови із начальником КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» А.П. Левицькою з приводу погашення кредиту, взятого підприємством у Міжнародному банку реконструкції та розвитку в 2008 році на проведення реконструкції водопровідно-каналізаційних мереж та устаткування. Під час засідання було обговорено потреби в коштах на виконання гарантійних зобов’язань міської ради перед Міністерством фінансів України по погашенню субкредита КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2017 рік та відпрацьовано можливі механізми його погашення.

У другій половині дня Віктор Андрійович взяв участь у засіданні міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.  На порядок денний засідання було винесено одне питання: визначення місця встановлення пам’ятного знаку загиблим воїнам танкового батальйону 30-ї ОМБр. На голосування членів ради було винесено два місця розташування знаку, а саме: Сквер Слави та Парк Перемоги.

А також Віктор Шалухін взяв участь у виїзному засіданні комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок та нараді щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок.

У четвер, 17 серпня, Віктор Андрійович взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018.

У п’ятницю, 18 серпня, Віктор Андрійович взяв участь у робочій нараді міського голови з відповідальними за питання реалізації проекту створення центру надання соціальних послуг у форматі “Прозорий офіс” у місті Новоград-Волинському керівниками департаменту, управлінь, відділів міської ради та служб міста. Під час наради було обговорено питання щодо стану впровадження зазначеного проекту та визначено механізм подальших кроків у даному напрямку. За результатами, очільником міста були надані відповідні доручення для контролю та вказівки до виконання.

Затим, заступник міського голови Віктор Шалухін здійснив виїзд щодо огляду дороги на вулиці Ціолковського, з метою проведення капітального ремонту.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія