Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (15 – 17 листопада 2017 року)

20 Листопада 2017, 1:24

Незважаючи на те, що на початку тижня заступник міського голови В.А. Шалухін перебував у відрядженні та відпустці, графік роботи посадовця був насичений зустрічами з розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста згідно з розподілом обов’язків.

У середу, 15 листопада, Віктор Шалухін взяв участь у засіданні постійної комісії з питань ЖКГ та екології. Цього ж дня мешканці міста мали можливість поспілкуватися з Віктором Андрійовичем на особистому прийомі громадян.

У четвер, 16 листопада, у рамках комплексної перевірки служб цивільного захисту Житомирщини, комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій перевірила стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки у Новограді-Волинському. Представники комісії зустрілися з міським головою В.Л. Весельським, секретарем міської ради О.А. Пономаренко та заступником міського голови В.А. Шалухіним. Під час розмови обговорили заходи, що проводяться в місті задля попередження надзвичайних ситуацій, а також стан сигнальної системи з оповіщення населення про надзвичайну ситуацію. У великій залі Будинку рад було проведено тестування серед відповідальних за цивільний захист населення на знання Кодексу цивільного захисту України. Комісія ДСНС України працювала у Новограді-Волинському та районі протягом дня. У ході засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було визначено оцінку стану реалізації політики у сфері цивільного захисту на території Новограда-Волинського, підкреслено позитивні аспекти в роботі, визначено основні недоліки. 

Цього ж дня під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко та за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. У ході засідання було розглянуто ряд питань. Зокрема, комісією рекомендовано виконавчому комітету міської ради продовжити діючі договори оренди з ОСББ „Наш дім“, Новоград-Волинською організації Українського товариства сліпих, Новоград-Волинською асоціацією ОСББ „Вікторія“. Також прийнято рішення про оголошення вивчення попиту на оренду нежитлового приміщення площею 38,4 кв. м. у міському Палаці культури ім. Лесі Українки

Крім того, у четвер, заступник міського голови взяв участь у відкритій зустрічі міського голови В.Л. Весельського з громадою міста, у ході якої очільник міста прозвітував про свою роботу за 2017 рік.

У п’ятницю, 17 листопада, В.А. Шалухін за участі депутатів міської ради провів розширену нараду з питань продовження будівництва полігону твердих побутових відходів.

Затим Віктор Андрійович разом із міським головою В.Л. Весельським та секретарем міської ради О.А. Пономаренко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства, які проходили у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки.

Також заступник міського голови взяв участь у виїзному особистому прийомі громадян, який міський голова В.Л. Весельський проводив у департаменті праці та соціального захисту населення міської ради. Цього дня з різноманітними питаннями до очільника міста звернулось 16 новоград-волинців. Звернення, в основному, стосувались житлово-комунальної сфери (відновлення роботи бювету у мікрорайоні «Зелені», зрізання аварійних дерев, проведення водогону на провулку Студентському тощо), земельних відносин, надання матеріальної допомоги на дороговартісне лікування, працевлаштування, вирішення спору із сусідами та ін.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія