Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (15-19 травня 2017 року)

22 Травня 2017, 16:26

У понеділок, 15 травня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час апаратної наради під головуванням очільника міста було закцентовано увагу присутніх на основних нарадах та заходах, які заплановані на цьому тижні. Також було наголошено на ряд питань організаційно-управлінської діяльності, зокрема, чіткого виконання розпорядження міського голови про документообіг, здійснення контролю за виконанням документів, організації діловодних процесів, інше.

Крім того, цього ж дня у заступника міського голови відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідають за питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, підприємництва, екології та надзвичайних ситуацій.

У другій половині дня Віктор Андрійович провів нараду з керівниками комунальних підприємств. А також взяв участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, який утворений відповідно до розпорядження міського голови від 05.05.2017 № 112 (о). 

Цього ж дня Віктор Шалухін взяв участь у робочій зустрічі міського голови Весельського Віктора Леонідовича з потенційними інвесторами, основний напрямок діяльності яких пов’язаний з поводженням з відходами. Під час зустрічі очільник міста відмітив, що основними умовами впровадження проекту є залучення інвестицій в місто та створення нових робочих місць для людей.

У вівторок, 16 травня, заступник міського голови Віктор Шалухін протягом дня прийняв участь у робочій поїздці в місто Вінниця з питань будівництва «Прозорого соціального офісу», муніципального житла, по будинкового обліку води.

У середу, 17 травня, Віктор Андрійович протягом дня разом з начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександром Богданчуком здійснили робочу поїздку до Міністерства екології та природних ресурсів України по питанню виділення коштів на будівництво системи постачання та водовідведення житлових мікрорайонів південно-західної частини міста.

У четвер, 18 травня, Шалухін Віктор Андрійович провів на комунальному підприємстві «Новоград-Волинськжитлосервіс» виїзну нараду з питань об’єднання територіальних громад.

Цього ж дня заступник міського голови провів засідання житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради.

У п’ятницю, 19 травня, заступник міського голови В.А. Шалухін разом з міським головою В.Л. Весельським оглянули хід виконання робіт на об’єктах благоустрою. А також Віктор Андрійович провів виїзну нараду з питань об’єднання територіальних громад.

Протягом дня заступник міського голови прийняв участь у особистому прийомі громадян міським головою Віктором Весельським, який пройшов у громадській приймальні № 1 Будинку рад. Цього разу до очільника міста звернулось 17 новоград-волинців з різними питаннями. Звернення громадян стосувалися в основному житлово-комунальної сфери, земельних питань, надання допомоги в лікуванні, тощо.

Крім того, протягом тижня заступник міського голови розглядав та вирішував робочі питання з начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідають за питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, підприємництва, екології та надзвичайних ситуацій.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія