Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (17 – 21 липня 2017 року)

24 Липня 2017, 1:07

У понеділок, 17 липня, заступник міського голови В.А. Шалухін  разом з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради   прийняв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Віктор Андрійович прийняв участь у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Під час наради заступник міського голови В.А.Шалухін, зазначив, що протягом поточного тижня будуть проводитись роботи щодо асфальтування «стометрівки», а також роботи тривають на вулиці Кривоноса та на полігоні твердих побутових відходів.

Цього дня з робочим візитом у м. Новоград-Волинський перебував народний депутат України Володимир Михайлович Литвин, якого супроводжував міський голова Віктор Леонідович Весельський разом з заступником міського голови Віктором Андрійовичем Шалухіним.

У вівторок, 18 липня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян.

У другій половині дня Віктор Андрійович взяв участь у засіданні постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

У середу, 19 липня, Віктор Шалухін взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології.

У другій половині дня Віктор Андрійович взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку.

У четвер, 20 липня, Віктор Андрійович взяв участь у робочій нараді щодо питань будівництва підпірної гідротехнічної споруди з проведенням заходів, поліпшенням гідрологічного режиму та санітарного стану річки Случ в місті Новограді-Волинському. Після чого, взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності.

У другій половині дня В.А. Шалухін оглянув хід проведення будівельних робіт полігону твердих відходів з виїздом на місце.

Затим у великій залі Будинку рад відбулись загальноміські громадські слухання питання щодо пропозиції депутатів міської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та села Гульськ Гульської сільської ради.

У п’ятницю, 21 липня, В.А. Шалухін оглянув вулицю Івана Мамайчука – Шевченка від міського парку культури та відпочинку до входу в стадіон «Авангард», де ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» виконало роботи з капітального ремонту дороги.

Затим, міський голова В.Л. Весельський разом з секретарем міської ради О.А. Пономаренко провів прийом громадян у громадській приймальні №1 Будинку рад. В.А. Шалухін прийняв участь у прийомі по питанням згідно з розподілом обов’язків.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія