Робота секретаря міської ради О.А. Пономаренко у виборчому окрузі №11

6 Липня 2017, 23:38

5 липня 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко проводила роботу у виборчому окрузі №11, який закріплений за нею як депутатом міської ради. Олена Анатоліївна зустрілася з керуючою ОСББ „Мікрорайон „Олімпійський“ Катериною Пащенко та жителями будинків 128, 130 та 132 вулиці Житомирська з метою обговорення питання поточного ремонту внутрішньоквартальних доріг та тротуарів, розташованих на прилеглих до зазначених будинків територіях.

Згідно з рішенням міської ради від 23.02.17 №268, за рахунок вільного залишку коштів загального фонду міського бюджету (без урахування залишку освітньої та медичної субвенцій), депутатам міської ради сьомого скликання було спрямовано по 80 тис. грн. на потреби їх виборчих округів у 2017 році. Отож, секретар міської ради запропонувала 60 тис. грн. спрямувати на облаштування прибудинкової території зазначених будинків ОСББ „Мікрорайон „Олімпійський“.

Під час огляду стану прилеглої до будинків території та спілкування з мешканцями вулиці Житомирська, Олена Пономаренко доручила інженеру з технічного нагляду за об’єктами благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Анатолію Рибакову обрахувати вартість робіт з поточного ремонту та визначити частку співфінансування зі сторони мешканців зазначених будинків, які під час зустрічі підтримали таку ініціативу.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія