Розпочались засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного п’ятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

2 Червня 2016, 1:23

1 червня розпочались засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного п’ятої сесії міської ради сьомого скликання, яку відповідно до розпорядження міського голови від 11.05.2016 № 113 (о) буде проведено 9 червня о 09:00 годині у великій залі Будинку рад. Цього дня обговорення відбулися у постійних комісіях: з питань економічного розвитку; з питань житлово-комунального господарства та екології; з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Участь у засіданнях взяла секретар міської ради Олена Пономаренко, також як доповідач по трьох питаннях сесії виступив міський голова Віктор Весельський.

2 червня пройдуть засідання в постійних комісіях: з питань міського бюджету та комунальної власності; з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту; з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія