Розпочинається капітальний ремонт доріг на вул. Житомирська, Пушкіна, Шевченка

30 Липня 2019, 17:22

Нагадаємо, що відповідно до оголошеного управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації тендеру, переможцем відкритих торгів на капітальний ремонт вул. Шевченка від будинку №5/1 до будинку №37/2, вул. Пушкіна до будинку №36, вул. Житомирська до будинку №55 було визначено ТОВ «Асфальт – плюс» (м. Житомир).

29 липня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участі секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук і начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука провів робочу зустріч з директором ТОВ «Асфальт – плюс» Разміком Петросяном.

Як зазначив очільник міста, загалом у місті Новограді-Волинському 386 вулиць та площа Лесі Українки. Протягом 2016-2018 років проведено капітальний ремонт 26 вулиць, з них на околицях міста 10 вулиць. Наразі виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт більше 15 доріг.

Директор ТОВ «Асфальт – плюс» наголосив: «У Житомирі ми асфальтуємо центральні дороги, робимо поточний ремонт після зими. На сьогодні у обласному центрі ми зробили поточний ремонт на 12 дорогах. Також працюємо і в інших містах, зокрема у Фастові та Хмельницькому».

А також додав: «Наразі розпочато підготовчі роботи до капітального ремонту на вулиці Житомирській. Зокрема, в частині залучення спецтехніки та демонтажу бордюрів. Із середи, 31 липня, розпочнеться встановлення нових бордюрів, а з понеділка – капітальний ремонт першого відрізку дороги».

 

Чат-бот Гаряча лінія