Серед учнів четвертої школи м. Новоград-Волинський є ким пишатися та на кого рівнятися

15 Січня 2016, 21:04

Найголовніша роль навчального закладу полягає в озброєнні учнів міцними знаннями, від чого значною мірою залежить їх подальша доля. Слід зазначити, що перша частина поточного навчального року була досить плідною на вагомі здобутки педагогічного та учнівського колективів нашої школи.  21 учня  серед 71 учасника з спеціалізованої школи №4   визнано переможцями  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових шкільних дисциплін у 2015-2016 навчальному році. У загальноміському рейтингу загальноосвітніх закладів   це третій результат після колегіуму та гімназії. Так, три призових місця на рахунку майбутнього випускника навчального закладу  Максима Кіріленка – з географії, економіки та інформаційних технологій. Кращими серед учнів 11 класів міста з хімії став Богдан Мороз,  з історії – майбутня випускниця Діана Бороздіна.  По два призові місця здобули: одинадцятикласниці – Анна Серб  – з англійської мови, української мови та літератури,  Руслана Федорова – з хімії та трудового навчання,   Катерина Бондарчук –  з німецької мови  та правознавства, учень 10 класу Владислав Рудзінський – з історії та правознавства.

Дипломи другого та третього ступенів  отримали:  з хімії –   Вероніка Щавлінська – з 8 класу;  з української мови і літератури – дев’ятикласниця Олександра Гнатюк;  семикласник Дмитро Козинський – з математики; десятикласниця Марина Юхимович – з інформаційних технологій; восьмикласниці Анна Хлівінська – з фізики та Катерина Щурук – з англійської мови; учениці 10 класу Тетяна Стасевич – з російської мови і літератури та Каріна Дернякова – з німецької мови. Тринадцятьом  учням нашої школи випала нагода представляти Новоград – Волинський на обласних предметних олімпіадах.

До речі, станом на 14 січня Максим Кіріленко вже блискуче продемонстрував свої знання з географії у Житомирі, завоювавши І місце, а Олександра Гнатюк і Діана Бороздіна отримали дипломи 3 ступеня під час ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад. Наразі вирішується питання щодо участі Максима у республіканському етапі олімпіади.

Варто зазначити, що значна  заслуга успішного виступу учнів четвертої школи на предметних олімпіадах належить вчителям, які вчили та готували своїх вихованців до цих інтелектуальних змагань. Це такі педагоги як: Ковальчук Н.П. (українська мова і література), Мартинюк Т.В. (історія і правознавство), Федорчук В.В (хімія), Макарчук Л.В. (географія), Боярська Н.М,  Матузок Л.І, Тетеря А.М.,  Алексійчук Л.А. (іноземна мова),  Вазінська Г.Г. (математика), Костюк О.М. (інформаційні технології), Зозуля О.В. (економіка), Шульгіна Н.М. (російська мова і література), Валінкевич Л.В. (обслуговуюча праця), Рудзінська Т.Й. (фізика).

Гарні результати продемонстрували наші учні під керівництвом своїх педагогів під час участі в інтелектуальних конкурсах. Наукова робота учениці 9-А класу Саші Гнатюк з української мови під керівництвом   вчителя  Надії Петрівни Ковальчук здобула І місце в І етапі Малої академії наук. Переможцем ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка стала учениця 11-А класу Анна Серб (вчитель Ковальчук Н.П.),  а третє місце у ньому здобула Ольга Бігар з 7-Б класу (вчитель Трехлєбова Л.В.).

І місце у ХVІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика зайняла   учениця 4-А класу Ольга Ігнатюк (вчитель Герасимчук Л.О.), ІІ місце в цьому ж конкурсі у Оксани Карпінської з 3-Б класу (вчитель Трофимова Т.В.).

Вітаємо учнівську еліту та гордість нашої школи, представників   педагогічного   колективу із заслуженими перемогами на предметних олімпіадах і конкурсах та бажаємо подальших творчих успіхів у навчанні та нових здобутків!

 

Прес-центр СШ №4 м. Новоград-Волинський

 

Чат-бот Гаряча лінія