Сертифікати на холодильник, ноутбук та 5 000 грн. вручено дитячому будинку сімейного типу родини Щавлінських

1 Червня 2020, 16:14

Два роки тому в Новограді-Волинському був створений перший в місті дитячий будинок сімейного типу. Маючи власних біологічних дітей, Жанна та Павло Щавлінські взяли на виховання та спільне проживання 6 дітей. Наразі родина, разом з батьками, складається з 11 осіб.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей до родини Щавлінських завітала заступник міського голови Оксана Гвозденко, щоб виконати приємну місію – вручити до свята подарунки: сертифікати на холодильник та ноутбук, а також сертифікат на суму 5 000 грн. для придбання побутової техніки і солодощі.

Оксана Василівна подякувала батькам-вихователям за їх щоденну натхненну працю, любов та турботу про дітей, а також побажала членам родини Божого благословення, міцного здоров’я, сяючих посмішок та щасливого дитинства.

Довідково: Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей (власних та вихованців) у дитячому будинку не повинна перевищувати 10 чоловік.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія