Шановні споживачі теплової енергії!!!

12 Вересня 2016, 6:17

Відповідно до проекту Меморандуму про економічну та фінансову політику, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.02.2015 року № 129-р., а також затверджених  Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг інвестиційних програм КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2015-2016рр., в яких пріоритетними заходами визначено оснащення багатоквартирних житлових будинків приладами обліку теплової енергії, колектив підприємства неухильно виконує покладені на нього зобов’язання в частині оснащення багатоквартирних житлових будинків приладами обліку тепла і переважна більшість будинків, а саме – 110, вже оснащено лічильниками тепла, які обраховують всю фактично спожиту будинком теплову енергію.

На теперішній час спостерігається стрімке зростанням вартості природного газу та електроенергії для теплопостачальних підприємств (вартість природного газу з транспортуванням на 01.04.2016 р. складала 3004,13 грн., а на 01.07.2016 р. – 7641,24 грн.). Вартість природного газу та електроенергії  в складовій тарифу становить 91%. У зв’язку з цим Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлено з 01.07.2016 року тарифи  для населення у розмірі 1251,31 грн./Гкал, тоді як  у минулому опалювальному сезоні 1Гкал коштувала 626,72 грн.

Таким чином, з настанням нового опалювального сезону суми в платіжках за послуги з централізованого опалення зростуть вдвічі. Наголошуємо, що споживачі, котрі мешкають у будинках, обладнаних приладами обліку теплової енергії, будуть сплачувати за фактично спожиті ними послуги відповідно до показників теплового лічильника.

Для того, щоб раціонально використовувати теплову енергію та заощаджувати кошти необхідно провести теплоізоляцію всіх внутрішніх трубопроводів теплопостачання (підвали, горища), ремонт та ревізію запірної арматури на стояках та крилових для регулювання рівномірного розподілу тепла по будинку, слідкувати, щоб двері та вікна у під’їздах були зачиненими тощо.

КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» закликає усіх споживачів спільно з ОСББ сумлінно поставитися до своїх обов’язків та вжити заходів з енергозбереження.

КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»

 

Чат-бот Гаряча лінія