У Новограді-Волинському відбулось засідання комісії з перевірки стану дотримання орендарями та власниками атракціонної техніки правил безпечної будови і безпечної експлуатації

12 Серпня 2016, 10:52

8 серпня 2016 року відбулось засідання робочої групи комісії для перевірки стану дотримання орендарями та власниками атракціонної техніки правил безпечної будови і безпечної експлуатації. У результаті було вирішено за згодою орендарів чи власників атракціонної техніки провести перевірку стану механічних атракціонів у міському парку культури та відпочинку та дитячі майданчики при житлових будинках у ОСББ міста.

У підсумку засідання даної комісії було прийнято ряд рішень та доручень. Зокрема, щодо здійснення постійної перевірки стану дитячого майданчику та споруд на ньому у міському парку культури і відпочинку з метою забезпечення його безпечного стану; погодження із орендарем та затвердження режиму роботи закладу санітарно-гігієнічного призначення на території міського парку; проведення підготовки необхідних документів до передачі парку у інше підпорядкування; завершення обліку споруд на дитячих майданчиках при ОСББ із визначенням відповідальних осіб з метою забезпечення їх безпечного стану та проведення обліку і визначення  технічного стану об’єктів на прибудинкових територіях до будинків, які входять до складу ОСББ; при перевірці готовності освітніх закладів до нового навчального року передбачити перевірку технічного стану і готовності дитячих майданчиків – у ДНЗ, і спортивних майданчиків – у ЗОШ та інших освітніх закладах міста.

Нагадуємо, про особисту відповідальність громадян за безпеку дітей під час перебування на дитячих майданчиках. А також закликаємо громадян, особливо молодого віку, пам’ятати, що у разі недбалого ставленнядо дитячих атракціонів на прибудинкових і інших територіях вони приходять у непридатність до використання та потенційно можуть призводити до травмування.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія