Шануємо та пишаємось: у Звягелі відзначили творчо працюючих педагогів та обдарованих дітей

31 Травня 2024, 16:28

31 травня за участі міського голови Миколи Боровця, секретаря міської ради Оксани Гвозденко, заступниці міського голови Наталії Борис, начальниці управління освіти і науки Тетяни Ващук, начальника управління культури і туризму, депутата міської ради, голови постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Олександра Широкопояса відбулося урочисте відзначення творчо працюючих педагогів та обдарованих дітей «Обдарованість 2024».

В ході заходу вручили відзнаки та сертифікати на грошову винагороду талановитим учням (вихованцям) за результатами конкурсів, змагань, олімпіад, МАН, участі у інноваційних проєктах та педагогічним працівникам за результатами участі у конкурсах фахової майстерності, ініційованих Міністерством освіти і науки України за підсумками 2023-2024 навчального року.
Грамоти міської ради отримали:
Ольга Добровольна, директор Центру позашкільної освіти за організацію змагань ІІ і ІІІ етапів з черліденгу та спортивного орієнтування;
Люмила Смоляр, учитель фізкультури Ліцею №11 за підготовку команди перможниці VІ етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Подяками міського голови були відзначені директори закладів освіти та керівники команд-призерів четвертого етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»:
– команди Ліцею Nº11, учасниці четвертого етапу змагань з баскетболу (юнаки) всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» (директор Ліцею Nº11 Аліна Табакова, керівник команди Данило Ігнатюк);
– команди Гімназії Nºб, яка виборола третє місце зі спортивного орієнтування (директор Наталія Кирчун, керівник команди Андрій Матвеєв);
– команди Гімназії Nº10, яка виборола третє місце з футзалу (директор Наталія Вагнер, керівник команди Артем Гороницький);
– команди Ліцею Nº11, абсолютної переможниці змагань з черлідингу, яка представлятиме Житомирщину на змаганнях п’ятого етапу та боротиметься за Кубок України (директор Ліцею Nº11 Аліна Табакова, керівник команди Людмила Смоляр).
Від постійного спонсора директора ПП «Бісквіто-Мілк» Світлани Савчук команди-переможниці змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» отримали солодкі подарунки.
Сертифікати для отримання грошової винагороди вручили переможницям зонального етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» Валентині Яковенко ( Гімназії Nº9) та Ользі Лавренюк (Гімназії Nº10).
Цього року 498 учнів долучилися до участі ІІ етапі змагань в олімпіадах з навчальних дисуиплін, 73 з них стали учасниками обласного етапу, здобувши 41 призове місце. 18 учнів закладів освіти громади взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України. 9 з них здобули призові місця, 2 – взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Всі переможці та їх наставники отримали відзнаки та сертифікати на грошову винагороду.
Також нагородили переможців творчих конкурсів, фестивалів та змагань, вихованців гуртків Центру позашкільної освіти.
Пишаємося нашими юними талантами та їх наставниками. Зичимо подальших досягнень та перемог!

Всі переможці у окремому дописі – https://info.nvrada.gov.ua/obdarovanist-2024-vitayemo…/

Чат-бот Гаряча лінія