Щодо капітального ремонту дорожнього покриття на вул. Житомирська, Пушкіна та Шевченка

11 Жовтня 2019, 15:45

10 жовтня в.о. міського голови Оксана Гвозденко направила телеграму до голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка з проханням особисто втрутитися в ситуацію щодо фінансування капітального ремонту доріг у м. Новоград-Волинський, а саме: вулиць Житомирська, Пушкіна та Шевченка.

Попередньо Оксана Василівна була на прийомі у Віталія Івановича та було направлено звернення до голови Житомирської обласної державної адміністрації щодо питань фінансування виконаних робіт по капітальному ремонту та завершення робіт по об’єкту в цілому до настання несприятливих погодних умов. Також було направлено депутатське звернення до голови Житомирської ОДА щодо прискорення відновлення фінансування і продовження виконання робіт з капітального ремонту доріг у м. Новоград-Волинський.

Наразі відповідний лист з проханням сприяти щодо завершення робіт по зазначеному об’єкту підготовлено до Президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, що роботи з капітального ремонту вулиць Житомирська, Пушкіна та Шевченка виконуються підрядною організацією ТОВ «Асфальт плюс». Замовником вищезазначених робіт, вартість яких складає 14 252 870,20 грн., є управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації.

Підрядною організацією виконано частину робіт, а саме: ділянку від вул. Житомирська до буд. № 55 та ділянку вул. Пушкіна до буд. №36. Проведено підготовку наступної ділянки робіт (фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття на вул. Шевченка від буд.№ 5/1 до буд 37/2).

На перехресті вулиць Пушкіна-Шевченка капітальний ремонт дорожнього покриття буде продовжено, оскільки ще не завершені роботи із облаштування водовідведення.

Станом на 10 жовтня 2019 року ремонтні роботи призупинено підрядною організацією у зв’язку із не здійсненням фінансування Житомирською обласною державною адміністрацією.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія