Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (04.08.2020)
![Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (04.08.2020)](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ees3k05elkqi3b1q64m6q8fa14.jpg)
За минулу добу нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію в Новоград-Волинській міській ОТГ не зареєстровано. Однак, до інфекційного відділення КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» поступили житель району 1960 р.н. та жителька Ємільчинського району 1953 р.н. з підозрою на COVID-19. У пацієнтів відібрано біоматеріал для проведення ПЛР-дослідження в ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».
Станом на 9:00 год. 4 серпня, за весь період пандемії коронавірусу в місті Новограді-Волинському зареєстровано 38 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус та 16 випадків серед жителів району.
Любомир Дутчак, начальник відділу з питань охорони здоров’я
та медичного забезпечення міської ради