Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (21.05.2020)
![Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (21.05.2020)](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1e8rcs8bjo1h10t71mubjag1o4up.jpg)
Станом на 21 травня у Новограді-Волинському та районі лабораторно підтверджено 11 випадків захворювання на COVID-19: 6 жителів міста та 5 жителів району. Також на стаціонарному лікуванні в міськрай ТМО перебуває 2 пацієнти з підозрою на коронавірусну інфекцію, які очікують результати ПЛР-дослідження в ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».
Любомир Дутчак, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради