Щодо стану захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (21.12.2020)

21 Грудня 2020, 11:31

Протягом минулих вихідних серед жителів міста лабораторно підтверджено 58 нових випадків захворювання на коронавірус та 7 випадків серед жителів нашого району. Всього за час пандемії лабораторно підтверджено 2832 випадки захворювання на коронавірус, з них по місту – 2239 випадків.

Станом на 21 грудня отримують лікування в амбулаторних умовах (вдома) під наглядом сімейних лікарів 411 осіб з лабораторно підтвердженим випадком COVID-19.

Станом на 9:00 год. на стаціонарному лікуванні в КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 60 хворих на коронавірусну інфекцію. В ізоляційному відділенні знаходиться 11 осіб з підозрою на коронавірус. Серед пацієнтів, які перебувають на лікуванні в стаціонарі, 25 осіб знаходиться на кисневій підтримці, 10 осіб – у важкому стані, з них один пацієнт на апараті ШВЛ.

Шановні жителі нашого міста, бережіть себе та рідних, дотримуйтесь правил протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски, гігієни рук. При появі симптомів вчасно звертайтесь до свого сімейного лікаря!

Леся Становська, заступник начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія