Школа мистецтв вітає лауреата І премії Всеукраїнського фестивалю сучасної української естрадної пісні
![Школа мистецтв вітає лауреата І премії Всеукраїнського фестивалю сучасної української естрадної пісні](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr9e88um1mbp1jhhsm7sl91a92n1.jpg)
10 квітня 2016 року в м. Київ відбувся XVII Всеукраїнський фестиваль сучасної української естрадної пісні «Дитячий вернісаж – 2016» за участю авторів і виконавців з усіх регіонів України та зарубіжжя. Школа мистецтв вітає лауреата І премії Анастасію Левкович (викладач, заслужений працівник культури В.Ю. Матвійчук).
Дирекція школи мистецтв
м. Новограда-Волинського