Школярів Житомирщини закликають взяти участь в Учнівському Кінофестивалі «ЖУК»

3 Грудня 2015, 3:51

22 листопада в актовій залі НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня» відбулася зустріч Богдана Яремчука – керівника проекту з учнями ЗНЗ м. Новограда-Волинська для реєстрації команди своєї школи в Учнівському Кінофестивалі «ЖУК».

Проект «ЖУК» був започаткований громадською організацією «Творча студія ДрімСтеп» у 2014-2015 н.р. в обласному центрі. Першого «ЖУКа» підтримав тоді ще перший заступник, а нині міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Після завершення першого кінофестивалю «ЖУК» його учасники та творці прийняли рішення зробити даний проект щорічним. Цього разу він набув обласного масштабу. Організатори розділили область на 4 регіони. Центром одного з регіонів стало м. Новоград-Волинський (Новоград-Волинський, Червоноармійський, Баранівський, Володарськ-Волинський, Черняхівський, Романівський, Любарський, Чуднівський райони).

Цього разу учні шкіл Житомирщини зніматимуть короткометражні фільми на тему «Я – переможець». Головне завдання полягає у тому, щоб показати, що коли перемагає кожен з нас – перемагає Україна. Ми повинні щодня перемагати свою лінь, невпевненість, байдужість та проявляти стійкий характер, силу волі, чинити добро та реалізовувати свої таланти.

Кожний регіон визначить найкращі роботи. Далі, переможці з районів візьмуть участь у церемонії нагородження в Житомирі та боротимуться за головний приз.

 

Тетяна БАЛАУШКО, методист ІМЦ

 

Чат-бот Гаряча лінія