Сім’ї загиблих Захисників відвідали Кам’янець-Подільський та Хотинську фортецю

27 Травня 2024, 9:16

25 травня Звягельським міським центром соціальних служб в рамках виконання Програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2022-2026 роки» у співпраці з ГО «Родина Героїв» (голова Ірина Мала) організовано екскурсійну поїздку для сімей загиблих/померлих Захисників України в місто Кам’янець-Подільський та Хотинську фортецю.

Наші Герої на землі, янголи на небі, дотепер продовжують об’єднувати родини між собою. Батьки хлопців, які вчились разом, дружили, захищали нашу неньку Україну і загинули на цій клятій війні, в пам’ять про своїх синів, продовжують цю дружбу вже між собою.
Дізнавшись, що у славетне місто Кам’янець-Подільський на екскурсію їдуть сім’ї полеглих захисників Звягельської громади, зустріли нас у Сквері Героїв, де разом вшанували памʼять наших полеглих Захисників,
та ознайомили з інтерактивною книгою памʼяті.
За сприяння Володимира та Валентини Марищак, батьків загиблого, Любові Янишеної матері загиблого, лідерки Камʼянець-Подільського відокремленого підрозділу В Хмельницькій області ВГО «Обʼєднання матерів і дружин Захисників України», Наталії Якубовської, дружини загиблого та голови ГО «Сімей загиблих та поранених в АТО», Михайла Посітка – міського голови Кам’янця-Подільського, Ірини Шелепницької – секретаря Кам’янець-Подільської міської ради, Мирослава Смотрова – заступника міського голови, Інни Комендацької – першого заступника директора Департаменту соціального захисту населення, Алли Харкової – в.о.директора ТЦСО (НСП) «Турбота» та Ветеранського простору ТЦСО (НСП) «Турбота», організували для гостей зі Звягеля чудову незабутню безкоштовну екскурсійну програму по місту з відвідуванням Кам’янець-Подільського старовинного замку-фортеці та музею мініатюр «Замки України», після чого в готельному комплексі “Гала-Готель” ФОП С.Ковальська пригостили смачним обідом.
А потім зустріч продовжилась в атмосфері щирого теплого спілкування між родинами, згадували своїх близьких, які віддали життя за волю і незалежність Української Держави, підтримували один одного.
Керівники соціальних служб розказали про свою роботу, досвід та напрацювання у підтримці сімей полеглих захисників, обговорювали плани для подальшої співпраці та реалізації нових проектів. З метою подальшої співпраці між громадами підписано меморандум щодо підтримки та захисту родин загиблих.
На згадку про зустріч подарували наші Звягельські смаколики: Пряник «Звягельський сувенір», зефір та цукерки зефірної фабрики «Жако».
На зворотному шляху відвідали Алею Слави в м. Дунаївці, де вшановано пам’ять Максима Марищака, друга Дмитра Кулявця.
Потім ознайомилися з історією одного з семи чудес України – «Хотинської фортеці», відвідали її музейні експозиції.
Втомлені, проте заряджені енергією, вночі повернулися додому.
Ми разом, а значить ми сила! Все буде Україна.

Безмежна подяка представникам Кам’янець-Подільської громади

Звягельський міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія