Служба порятунку 101 інформує!

22 Березня 2019, 18:21

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію „16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Так, 10.12.2019 року, в Міжнародний день прав людини, на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з Новоград-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та службою у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради для сімей та осіб, які перебувають під соціальним супроводом та на обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, проведений захід на тему «Попередження вчинення домашнього насильства».

На початку зустрічі заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Котова ознайомила присутніх зі спектром послуг, які надає Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та категоріями осіб, які можуть отримати вказані соціальні послуги.

Провідний фахівець із соціальної роботи Новоград-Волинського МЦСССДМ Оксана Бугаревич надала детальну інформацію запрошеним про законодавство щодо протидії домашньому насильству, сфери дії Закону, наслідками домашнього насильства для суспільства, жінок, дітей та кривдника.

Головний спеціаліст служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Світлана Лісова інформувала присутніх щодо кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства.

Заступник начальника відділу правопросвітництва Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Данюк детально розповіла особам про види надання допомоги Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги .

Кожній запрошеній було наголошено про належне виконання батьківських обовязків, недопущення конфліктних ситуацій в сім’ях та в присутності дітей, більше уваги приділяти вихованню та гармонійному розвитку дітей, уважніше ставитися до їх оточення та проведення дозвілля, дотримання санітарно-гігієнічних норм утримання помешкання та обов’язкового ведення здорового способу життя.

Жінкам роздані друковані матеріали з контактними даними Новоград-Волинського МЦСССДМ, Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, продемонстровано соціальний ролик «Я отримала сьогодні квіти».

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія