Співчуття депутату міської ради Тетяні Рудик з приводу смерті матері
![Співчуття депутату міської ради Тетяні Рудик з приводу смерті матері](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/spivchuttya.jpg)
Міський голова, секретар міської ради, депутати міської ради, члени виконавчого комітету висловлюють щирі співчуття Тетяні Казимирівні Рудик, депутатці Звягельської міської ради, лікарю загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з приводу тяжкої втрати – смерті матері Ніни Григорівни.
В цей скорботний час ми з глибоким сумом і скорботою поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас.
Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за дорогою для Вас людиною.
Вічна пам’ять…