Спортсменка з Новограда-Волинського стала срібною призеркою чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

16 Листопада 2021, 13:31

11-14 листопада в місті Орадя (Румунія) відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат 2005-2006р.н., юніорів та юніорок 2003-2004р.н. та молоді 2001-2002р.н.

В змаганнях взяли участь 22 країни, 450 спортсменів. В складі національної збірної України на цих змаганнях брали участь три спортсмени з Житомирської області:

– Лукащук Даша (м. Новоград-Волинський, тренер Ящук В.М.);

– Кравчук Назар (м. Житомир, тренер Стукал Р.С.);

– Юрчук Роман (м. Бердичів, тренер Рябушкін А.В.).

Лукащук Даша та Кравчук Назар посіли другі місця. Юрчук Роман, на жаль, не здобув призового місця, але ні в кого не викликає сумніву, що його час ще попереду! Вітаємо призерів та їх тренерів з цим чудовим результатом, бажаємо не зупинятися на досягнутому та ставити собі ще амбіційніші цілі і досягати їх!

Також в рамках чемпіонату 11-12 листопада проходив суддівський семінар, в якому взяли участь тренери нашої федерації сенсей Олександр Сергійович Гордієнко та семпай Руслан Сергійович Стукал для акредитації судді міжнародного рівня «level C».

Висловлюємо слова вдячності спонсорам, меценатам, батькам спортсменів та всім не байдужим, за допомогою яких спортсмени мали можливість поїхати на ці змагання та гідно представити нашу громаду, область та країну на міжнародній арені!

 

Федерація Кіокушинкай карате Житомирської області

 

Чат-бот Гаряча лінія