Старости старостинських округів Звягельської МТГ прозвітували про свою роботу в 2023 році

28 Лютого 2024, 16:48

Звіт про свою роботу старости Великомолодьківського старостинського округу Лариси Левчук за 2023 рік

Загальна територія старостинського округу складає 4999,4 га. До старостинського округу входять 3 населені пункти: села Великий Молодьків, Груд, Багате.

На території старостинського округу проживає 1220 осіб.

В тісній співпраці з працівниками РТЦК та СП працювали по оповіщенню мобілізованих. Налагоджена співпраця з службою у справах дітей міської ради, спільно проводились перевірки та рейди в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Проводилася робота з підтримки громадян пільгової категорії.

В зимовий період проводилася робота по очистці від снігу вулиць населених пунктів та сполучення між селами. До роботи долучались місцеві підприємці: ФГ «Золотий Нектар» Черевко В.В. та ФГ «БАУР-ММ» Медведєв О.М.

Проведено благоустрій території: прибирання, обкошування 2-х кладовищ, грейдерування доріг з частковою підсипкою та прокладено асфальтне покриття дороги по вул. Садова в с.В.Молодьків довжиною 945 м на суму 6 млн 464,5 тис. грн.

У 2023 році видано 675 довідок, проведено 44 нотаріальні дії, в т.ч. – 11 заповітів.

У селі Великий Молодьків працює Бібліопростір «ПАЗЛ»  та  Заклад клубного типу будинок культури с.Великий Молодьків.

Працює  амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Великий Молодьків та в с. Груд функціонує пункт «Здоров’я», який обслуговує 530  жителів, функціонує програма «Профілактика інфекційних та неінфекційних хвороб, залучення громад»  за фінансової підтримки  Агентства США з міжнародного розвитку в рамках проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».

На території старостату також діє Великомолодьківська гімназія, де навчається – 136 дітей. ЗДО  «Сонечко» відвідує 35 дітей.

Проводяться благодійні ярмарки, концерти,  випікаються солодощі  для підтримки ЗСУ.

Вдалося здійснити низку робіт за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади у закладах освіти, культури, охорони здоров’я.

В ЗДО «Сонечко» зроблено ремонт каналізаційної системи харчоблоку, придбання устаткування, встановлення системи очистки води на суму 528 тис. грн,   та заміна сантехніки на суму 12 тис. грн.

На поточний ремонт укриття (споруди подвійного призначення) Будинку культури с.Великий Молодьків виділено 540 тис.грн, на зовнішній дренаж та утеплення будівлі Будинку культури с.Великий Молодьків виділено 380 тис. грн.

В бібліопросторі «ПАЗЛ» с.Великий Молодьків зроблено поточний ремонт приміщення (заміна електропроводки) на суму 38,1 тис. грн.

За підтримки управління культури і туризму міської ради Звягельська бібліотека виграла важливий грантовий проєкт – «Активна громада – сталість розвитку сільських територій. Молодіжний простір. Молодь діє» на загальну суму 20 тис.євро. Завдяки вище зазначеному проєкту буде створений молодіжний сучасний простір у с. Великий Молодьків.

Передплатили періодичних видань на суму 4,9 тис.грн, придбали 99 примірників книг на суму 12, 9 тис. грн, передано з бібліотеки ім. Лесі Українки 1055 примірників книг на суму 26,4 тис.грн.

Для амбулаторії № 10 с.Великий Молодьків виділено з бюджету громади на реконструкцію електричного котла на твердопаливний котел кошти на суму 250 тис.грн, проведено ремонтні роботи по водопостачанню та водовідведенню на суму 195 тис.грн; зроблено поточний ремонт приміщення АЗПСМ № 10 на суму 62,8 тис. грн. Загальна сума коштів, виділених з бюджету громади для амбулаторії становить 507,8 тис.грн.

У Великомолодьківській гімназії усунуто аварію на теплотрасі на загальну суму 594,2 тис.грн, придбано генератор на загальну суму 39,5 тис.грн, закуплено лінолеум для актової зали на загальну суму 50 тис. грн. Придбано фарбу для підлоги та стін, відремонтовано комп’ютерну техніку на суму 33,3 тис.грн.

Меценатами ФГ «Золотий Нектар», ФГ «БАУР-ММ» та ПП «Світоч» закуплено фарбу для підлоги в класні кімнати, для панелей та жалюзі на загальну суму 63 тис. грн та придбано телевізор на суму 12,1 тис. грн.

Мешканцями округу надано Великомолодьківській гімназії в подарунок піаніно та телевізор, а від батьківської спільноти – дві магнітномаркерні дошки та стенд на суму – 10,1 тис. грн.

За рахунок коштів, передбачених на потреби виборчих округів, виділено 300 тис.грн на придбання крісел в актову залу, телевізорів та акустичної системи.

ТОВ «Церсаніт Інвест» благодійно надано плитку кахельну.

Не зважаючи на складні умови воєнного часу питанням благоустрою населених пунктів приділялася значна увага. Налагоджено вивіз сміття від   жителів сіл Груд, Великий Молодьків та закуплено сміттєві баки.

Проведено ямковий ремонт дороги з твердим покриттям по вулицях Шевченка, Миру, Ухтінська, Соборна. Виділено кошти на будівництво асфальтного покриття дороги по вул. Садова в с.Великий Молодьків довжиною 945 м.на суму 6 млн 464,5 тис. грн. Встановлено зупинку громадського транспорту в с.Великий Молодьків.

Проведено поточний ремонт кладовищ в с. Гру (облаштування паркану на суму 196,6 тис. грн), а також поточний ремонт кладовища в с.Великий Молодьків (облаштування паркану на суму 197,1 тис.грн).  За рахунок коштів, передбачених на потреби виборчих округів, виділено 194,5 тис. грн на поточний ремонт ритуальної площадки.

Проведено поточний ремонт водоприймальної каналізації с. Великий Молодьків та Груд.

В старостинському окрузі працює соціальний робітник Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який обслуговує одиноких громадян.

Працює головний спеціаліст міського центру фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Звягельської міської ради, проводить спортивно-масову роботу, організовує змагання на території Великомолодьківського старостинському округу.

Проводилася робота по допомозі внутрішньо переміщеним особам. Відбувалися фізкультурно-оздоровчі заходи, змагання та тренування молоді з різних видів спорту за участі ГО спортивного клубу «Молодість».

Меценатами Великомолодьківського старостинського округу П(ПО)СП «Світоч» ФГ «Золотий Нектар» (Черевко В.В.), ФГ «БАУР-ММ» (Медведєв О.М.), до Різдвяних і Новорічних свят було виділено 12 тис. грн для Великомолодьківської гімназії на портьєри. Також меценатами закуплено новорічні подарунки в ЗДО «Сонечко» та Великомолодьківську гімназію на суму 17100 грн.

Підприємці, фермери, жителі, церкви старостинського округу і надалі  допомагають і підтримують ЗСУ (продукти харчування, передача та ремонт автомобілів), не стоїмо осторонь, разом підтримуємо та донатимо.

Хочу подякувати захисникам і захисницям, які стали на захист нашої Батьківщини, кожному жителю нашого старостинського округу, адже напевно немає жодного домогосподарства, яке б не долучалось до допомоги захисникам України, та постраждалим територіям нашої Батьківщини, яскравим прикладом є збір благодійної допомоги для жителів  Херсонщини та Харківщини , які  знаходяться в зоні бойових дій, подякувати підприємцям, фермерам, які допомагають робити наше село гарнішим та комфортнішим.

Також дякую міському голові Боровцю М.П, депутатам, виконавчому комітету міської ради, керівникам всіх служб  та установ Звягельської  міської ради.  Разом все подолаємо і переможемо.

 

Звіт   про свою роботу старости   Пилиповицького  старостинського округу  Надії Панфелюк за 2023 рік

Згідно законів України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», «Про  службу  в  органах  місцевого  самоврядування» та  Положення  про старосту Новоград-Волинської міської  територіальної  громади  надаю  звіт  про проведену  роботу  за  2023 рік.

У  своїй  роботі  на  посаді  старости   Пилиповицького  старостинського  округу керуюсь  Конституцією  та  Законами  України,  указами  і  розпорядженнями    Президента України,     Постановами  та  розпорядженнями Кабінету  Міністрів України,  Статуту Звягельської міської  територіальної  громади,  Регламентом  роботи  виконавчих  органів міської  ради  та  виконавчого  комітету, Регламентом Звягельської  міської  ради восьмого скликання,  Положенням про старосту та  іншими  нормативно-правовими  актами, що  визначають порядок  діяльності  та  взаємовідносин  з  міською  радою,  її  виконавчим  комітетом,   виконавчими  органами  міської  ради, посадовими  особами  та  громадою.

Загальна територія старостинського округу складає 430,7 га.

До старостинського округу входять 4 населені пункти : село  Пилиповичі,   село Анета, село Городище, село Степове.

Загальна площа населених пунктів складає 643 га.

На території старостинського округу проживає 1605 осіб.

За  2023 рік народилося – 6 дітей,  померло – 19 чоловік .

Постійно в тісній співпраці з працівниками РТЦК та СП працювали по оповіщенню мобілізованих. Дітей призивного віку поставлено на облік. Налагоджена співпраця з службою у справах дітей, спільно проводились перевірки та рейди в неблагополучних сім’ях.

Постійно проводилася робота з підтримки громадян пільгової категорії. Працювали з благодійними фондами «Нехай твоє серце б’ється», «Світ на долоні» по забезпеченню продуктовими наборами громадян, які потребують допомоги.

Проведено благоустрій території: прибирання, обкошування 4-х кладовищ; грейдерування доріг з частковою підсипкою.

У 2023 році було :

 • видано довідок різного характеру – 585 шт.,
 • проведено 53 нотаріальних дій, в т.ч. – 10 заповітів,
 • проведено та надано 59 актів обстеження;
 • видано 11 характеристик на громадян.

Завдячуючи рішенням, які приймали депутати міської ради в 2023 році  вдалося здійснити низку робіт за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади у закладах освіти, культури, охорони здоров’я.

Серед зробленого:

 1. Для Пилиповицького ліцею:
 • закуплено стільці на суму 100 тис. грн;
 • проведено ремонт даху котельні, складу на суму 487 тис.грн;
 • проведено протипожежне просочення даху ліцею на суму 189 тис.грн;
 1. Для Будинку культури:
 • проведено поточний ремонт фасаду Будинку культури за адресою вул. Довженка, 1-А , с.Пилиповичі на суму 740,0 тис.грн;
 • проведено поточний ремонт фасаду Будинку культури за адресою вул. Довженка, 1-А , с.Пилиповичі на суму 296,0 тис.грн.
 1. Для поточного ремонту споруди подвійного призначення будинку культури за адресою: вул. Довженка , 1-А с. Пилиповичі виділено 835 тис.грн

(водовідведення , вентиляція , косметичний ремонт).

 1. Медицина:

–  придбано апарат УЗД для Пилиповицької АЗПСМ на суму 150,0 тис.грн (100,0 тис.грн виділено міською радою; 50,0 тис.грн надано комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради.

 1. Поліцейська станція:

В частині адмінприміщення старостинського округу проведено капітальний ремонт на суму 300 тис.грн для розміщення поліцейської станції;

 • придбано автомобіль;
 • закуплена оргтехніка та меблі.
 1. В адмінприміщенні проведено поточний ремонт вхідної частини порогу на суму 111 тис.грн. .
 2. Кладовища:
 • проведено поточний ремонт огорожі на кладовищі №2 в селі Пилиповичі на суму 105 тис.грн;
 • виготовлено проекти землеустрою з розширенням меж по 4 кладовищах старостинського округу;
 • проведено ремонт огорожі кладовища в селі Городище на суму 197 тис.грн.
 1. Дороги :
 • проведено капітальний ремонт дороги по вулиці Довженка в селі Пилиповичі ( 840 метрів);
 • проведено капітальний ремонт дороги по вулиці Шкільна в селі Пилиповичі (400 метрів ).
 • прийнято рішення міської ради про прийняття дороги Майстрів-Анета в комунальну власність громади. Проведено підсипання цієї дороги. 24.11.2023 року запустили перший рейс автобуса.
 1. Встановлено три зупинки громадського транспорту.
 2. Надано та встановлено 20 контейнерів для сміття в населених пунктах Пилиповичі та Степове на суму 122,4 тис.грн. Вивезення сміття проводиться щомісяця.
 3. За кошти, передбачені на потреби виборчих округів, згідно пропозиції епутата міської ради Прищепи С.М.:
 • проведено благоустрій в центрі села Пилиповичі на суму 163 тис.грн;
 • закуплено жалюзі для ДНЗ «Калинка» на суму 60 тис.грн;
 • закуплено спортивний майданчик в с.Городище на суму 76 тис.грн.
 1. Підготовлено пакет документів (рішення, акти) та проведено зрізання аварійних дерев понад трасою Київ-Чоп.

Від початку війни і по цей час проводяться роботи щодо фінансової підтримки ЗСУ по всіх населених пунктах.

За два роки повномасштабної війни майже 1 мільйон гривень зібрано жителями громади для потреб ЗСУ.

За благодійні кошти направляли на придбання двох машин, дрона, шини, запчастини до машин, господарські, гігієнічні товари та медикаменти.

Місцевий волонтер Бондарчук Костянтин особисто завозив в різні бригади нашим односельчанам, які воюють  Тільки за січень місяць 2024 року зібрано 100 тисяч гривень, за які куплено пульт та станцію управління дронами та запчастини до машин.

Слова подяки міському голові Боровцю М.П., секретарю міської  ради  Гвозденко О.В., депутатському корпусу, всім управлінням та відділам міської ради, місцевим підприємцям, які приймали рішення та працювали для досягнення   зазначених результатів.

 

 

Звіт про свою роботу старости Наталівського старостинського округу Анатолія Терещука за 2023 рік

Наталівський старостинський округ створений на підставі рішення Новоград-Волинської міської ради № 336 від 21.10.2021. На першій сесії міської ради восьмого скликання рішенням №6 від 17.11.2020 року мене було затверджено старостою Наталівського старостинського округу.

Загальна територія Наталівського старостинського округу складає 3954,0 га. До старостинського округу входить два населених пункти: села Наталівка та Олександрівка, загальна площа яких складає 667,0 га. На території старостинського округу проживає 1622 осіб., в тому числі народилося 7 чол., померло – 32; рахується 872 об’єкта погосподарського обліку,

На території працює один соціальний працівник, який обслуговує 12 одиноких громадян.

Між селами та адміністративним центром налагоджено постійне транспортне сполучення. В 2023 році запроваджено новий автобусний рейс №16 із села Олександрівка.

Відповідно до повноважень протягом звітного періоду:

– систематично брав участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради та сесіях міської ради;

– виконував доручення міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, заступників міського голови, звітував про їх виконання;

– здійснював моніторинг за дотриманням на території сіл Наталівського старостинського округу громадського порядку, за дотриманням правил з питань благоустрою території населених пунктів округу;

– в зимовий період постійно організовував роботу щодо очистки вулиць від снігу населених пунктів та сполучення між селами.

Протягом 2023 року на території Наталівського старостинського округу проведені наступні роботи:

– капітальне будівництво дороги з твердим покриттям 2-й пров. Центральний;

– за кошти батьків облаштовано спортивний майданчик в Наталівському ліцеї;

– за кошти громади на спортивному майданчику Наталівського ліцею встановлено інформаційне табло та освітлення;

– облаштовано укриття для школярів та дошкільнят;

– ліквідовано стихійні сміттєзвалища;

– упорядковано кладовища в селах округу;

– навесні 2023 року підсипано та прогрейдеровано всі дороги з м’яким покриттям в селах округу;

– завершуються роботи добудови спортивного залу в Наталівській гімназії;

– проведено поточний ремонт культурно-дозвілєвого центру  в с. Наталівка.

– працівниками старостинського округу прибрано 2 кладовища;

– контролював дотримання правил використання об’єктів комунальної власності у старостинському окрузі;

– проводив оповіщення призовників та військовозобов’язаних про необхідність явки до територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

– надано довідок різного  характеру  (555  шт.),

– засвідчено довіреностей та посвідчено підписів (43 шт.)

– складено актів (94 шт.)

– складено характеристик (11 шт.)

– розглянуто особистих звернень громадян щодо благоустрою територій старостинського округу, вивезення сміття ( 28 шт.)

– проводився контроль за проживанням дітей в неблагополучних сім’ях.

Неодоноразово організовували виїзний прийом лікарів за сприяння директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Вошко І.В.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну неодноразово організовувався збір допомоги військовим та внутрішньо переміщеним особам (продукти харчування, одяг, матраци,  ковдри, постільна білизна, житло тощо).

За сприянням управління культури і туризму міської ради та безпосередньої участі працівників культурно-дозвілєвого центру і гурту «Наталка» на території округу проводилися заходи з дотриманням вимог військового стану.

Окрема подяка  депутатам міської ради за співпрацю, підтримку та порозуміння.

 

Звіт про свою роботу  старости Дідовицького старостинського округу Аліни Храбан за 2023 рік

Керуючись Конституцією та Законами України, Статутом Звягельської територіальної громади, Положенням про старосту, рішенням Звягельської міської ради №336 від 21.10.2021 року та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносин в Звягельській територіальній громаді, звітую про роботу старости Дідовицького старостинського округу за 2023 рік.

Загальна територія Дідовицького старостинського округу складає 3419, 6 га. До старостинського округу входить два населених пункти: села Дідовичі та Борисівка, загальна площа яких складає 332,2 га.

На території старостинського округу проживає 744 особи, рахується 403 об’єкта погосподарського обліку.

На території старостинського округу працює два соціальних працівники, які обслуговують 14 одиноких громадян.

Між селами та адміністративним центром налагоджено транспортне сполучення.

Я, як староста, відповідно до покладених на мене повноважень:

 • систематично беру участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради та сесіях міської ради, нарадах різного спрямування, де представляю інтереси мешканців округу;
 • виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, заступників міського голови, звітую про їх виконання,
 • проводжу особистий прийом громадян в с.Дідовичі та в с.Борисівка,
 • здійснюю моніторинг за на території сіл Дідовицького старостинського округу громадського порядку, за дотриманням стану виконання правил з питань благоустрою території населених пунктів округу;
 • приймаю від населення округу заяви, адресовані органам та посадовим особам міської ради, передаю їх за призначенням для подальшого розгляду,

проводжу оповіщення призовників та військовозобов’язаних про необхідність явки до територіального центру комплектування та соціальної  підтримки;

 • видано 374 різні довідки;
 • проведено 39 нотаріальних дій, в тому числі 21 – довіреність;
 • проводиться контроль за проживанням дітей в неблагополучних сім’ях,
 • надавалась допомога громадянам в оформленні субсидій;

Протягом 2023 року на території Дідовицького старостинського округу було виконано роботи та проведено наступні заходи:

Протягом 2023 року на території Дідовицького старостинського округу було виконано роботи та проведено наступні заходи:

 • постійно проводився благоустрій кладовищ в селах Дідовичі та Борисівка. В цьому році було виділено кошти з бюджету міської територіальної громади в сумі 370,7 тис.грн на благоустрій кладовищ, а саме: на благоустрій кладовища в с.Борисівка – 17719961 грн (бетонна огорожа 140 м, укладання бруківки біля ритуальної площадки площею 72 кв.м. та встановлення воріт), на благоустрій кладовища в с.Дідовичі -19350975 грн (бетонна огорожа 36 м. укладання бруківки на вхід до кладовища та біля ритуальної площадки площею 137 кв.м.).
 • постійно проводився благоустрій територій сіл Дідовичі та Борисівка (обкошування, збирання сміття);
 • проводилось грейдування та підсипання вулиць в с.Дідовичі та в с.Борисівка;
 • проведено капітальний ремонт вулиці Корольова в с.Дідовичі, а саме: укладання асфальтового покриття, чищення канави та укладання залізобетонних труб, на що було виділено кошти в сумі 3416999 грн;
 • в зимовий час вчасно проводилось очищення вулиць від снігу;
 • за рахунок бюджету міської територіальної громади в Дідовицькій філії Пилиповицького ліцею було встановлено вікна в спортзалі на суму 95 тис.грн та замінено теплотрасу від школи до котельні на суму 93252 грн та виділено 1200 грн на придбання будівельних матеріалів;
 • було проведено капітальний ремонт даху сільського клубу в с.Борисівка, виділено кошти в сумі 510 тис.грн;
 • проведено поточний ремонт пішохідних доріжок біля стелл загиблим воїнам у війні 1941-1945 роках в с.Дідовичі на суму 131629,00 грн та в с.Борисівка – 58333,00 грн;
 • встановлено автобусну зупинку в с.Дідовичі;
 • постійно проводилось вивіз побутового сміття від населення, згідно укладених договорів;
 • надається допомога пільговим категоріям населення.

З початком повномасштабної війни жителі округу відразу підключились до допомоги ЗСУ і в 2023 році постійно продовжують підтримувати наших військових.

Велику допомогу для потреб ЗСУ надає підприємство СТОВ «Птахівник» під керівництвом Гальчук В.Д.

На території старостинського округу проживають сім’ї внутрішньо переміщених осіб, яких постійно підтримують та забезпечують всім необхідним (одягом, продуктами харчування, гігієнічними засобами та ін.).

 

Звіт про свою роботу старости Майстрівського старостинського округу  Геннадій Челядіна за 2021-2023 роки

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту, рішенням Новоград-Волинської міської ради №336 від 21.10.2021 року, іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про свою роботу на посаді старости Майстрівського старостинського округу за період 2021-2023 років (але з 24 лютого 2022 року по листопад 2023 року проходив службу у лавах ЗСУ). Основним завданням, щоб розвивалася наша громада, у майбутньому, після закінчення війни в нашій країні,  я бачу в створенні нових підприємств, а відповідно і нових робочих місць.

Як член виконавчого комітету територіальної громади беру участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради, де представляю інтереси жителів сіл старостинського округу. Виконуючи доручення міської ради, міського голови та виконавчого комітету, інформую їх про виконання доручень. Відповідно до своїх повноважень щочетверга здійснював прийом громадян, надавав консультації та рекомендації щодо вирішення проблем різного характеру.

Здійснюється моніторинг стану дотримання прав громадян і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

Надається допомога жителям щодо переадресації заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам старостинського округу та її виконавчого комітету.

Так як і раніше в старостинському окрузі здійснюється погосподарський облік, видаються довідки у межах наданих повноважень для оформлення субсидій, компенсацій, видаються довіреності та виконуються інші нотаріальні дії (посвідчення підпису, посвідчення копій документів, оформлення заповіту).

На території Майстрівського старостинського округу розташовані комунальні заклади, які утримуються за рахунок бюджету Звягельської територіальної громади:

1.Майстрівська філія Пилилиповицького ліцею Звягельської міської ради;

2.Приміщення клубу в с.Майстрів;

 1. Приміщення клубу в с.Маковиці;
 2. Приміщення медичного пункту тимчасового базування КНП ЦПМСД в с.Маковиці Звягельської міської ради;
 3. Приміщення медичного пункту тимчасового базування КНП ЦПМСД в с.Майстрів Звягельської міської ради;
 4. Приміщення медичного пункту тимчасового базування КНП ЦПМСД в с.Майстрова Воля Звягельської міської ради.
 5. Адміністративне приміщення старостинського округу в с.Майстрів

Тепер дещо зробимо аналіз динаміки населення.

Отже, станом на 01.01.2024 року на території Майстрівського старостинського округу, до складу якого входять 3 населені пункти, а саме : с. Майстрів, с. Майстрова Воля та с. Маковиці проживає 1320 осіб.

с. Майстрів –  497 осіб.

с. Майстрова Воля – 476  осіб.

С. Маковиці – 347 осіб.

На території старостинського округу в 2023 році народилося 8 дітей, померло 16 осіб.

З початку запровадження воєнного стану старостинський округ прийняв на своїй території внутрішньо переміщених громадян. На даний час залишилися та проживають7 осіб, 3 з яких є діти. Велика увага приділялась організації надання гуманітарної допомоги ВПО (овочі, продукти харчування, засоби гігієни).

Узагальнимо минулорічну роботу за наступними підпунктами:

Місцеве самоврядування :

Робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу вирушення питань жителів, пошук методів і підходів до розв’язання назрілих, гострих, життєвих питань.

За 2023 рік старостинським округом видано населенню всього :

довідок різного характеру – 183;

зареєстровано нотаріальних дій – 42;

актів обстеження матеріально-побутових умов – 28;

акти виїзду – 7.

Проводив співпрацю з працівниками РТЦК та СП по сповіщенню мобілізованих.

Як правило всі звернення я розглядаю особисто, веду прийом громадян, незважаючи на встановлений графік. Переймаюся проблемами виборців громади, все роблю для того, аби позитивно вирішити порушені проблеми.

Життя не стоїть на місці і вимагає від нас, особливо влади, йти в ногу з ним, роз’яснити людям питання, які їх хвилюють та допомагати у вирішені виконавчих проблем. Минулі роки були дуже напруженим роками нашої спільної діяльності.

Культура, спорт

У Майстрівському старостинському окрузі працює сільський клуб с. Майстрів та с. Маковиці, бібліотека-філія №4 с. Майстрів.

Заклади культури спрямовують свою роботу  на розвиток художньої творчості, виявлення обдарованої молоді і залучення її до роботи в гуртках. Виходячи з власних умов і можливостей та інтересів жителів здійснюємо підготовку і проведення тематичних, ігрових, танцювально-розважальних заходів та програм.

Протягом звітного періоду було організовано та проведено свята, Дні села, виставки, мітинги, майстер-класи, бесіди, ігрові програми, екскурсії, круглі столи, організація дозвілля різних груп населення та інші культурно – розважальні програми.

У клубі села Майстрів було проведено капітальний ремонт даху та заміна вікон і дверей.

Також власними силами та  допомогою депутата Широкопояса О.Ю. були здійснені роботи по обігріву приміщення клубу та безперебійної роботи котла.

Здійснено благоустрій кладовищ сіл Майстрів та Майстрова Воля.

У селах старостинського округу відбувалися благодійні концерти на підтримку ЗСУ. Заходи було підготовлено і проведено працівниками і талановитою молоддю сіл.

Бібліотека. Бібліопростір “КРОК” села Майстрів.

Сільська бібліотека обслуговує населення округу 253 читачів . Бібліотека має 2 комп’ютера  та ноутбук з вільним доступом до Інтернету.

У 2021-2023 роках діяльність бібліотеки була зосереджена на обслуговуванні користувачів з урахуванням їх інтересів, забезпеченні вільного доступу до інформації, активізації інформаційної діяльності в умовах воєнного часу.

Книжковий фонд бібліотеки складає 4250 примірників.

Освіта

Заклади освіти представлені Майстрівською філією Пилиповицького ліцею.

У школі на сьогоднішній день отримують освіту 25  учнів.

Протягом 2021-2023 років було налагоджено співпрацю із закладами освіти, що знаходяться на підвідомчій мені території. Постійно брав участь у обговоренні різних питань.

Соціальна сфера 

Постійно співпрацюємо з службою у справах дітей, проводимо спільно перевірки та рейди по сім’ям, що потрапили в складні життєві обставини. Проводиться підтримка громадян пільгових категорій.

На обліку перебуває: 7 дітей сиріт; 7 дітей під опікою; 8 сімей (18 дітей), які перебувають в складних життєвих обставинах; 1 учасник бойових дій на території інших держав.

Протягом року проводив доставку продуктових наборів за місцем проживання для багатодітних родин та сімей з дітьми, що опинилися у СЖО, а також підопічним, що перебувають на обслуговуванні у соціальних працівників терцентру соціального обслуговування.

Благоустрій села

Шляхом організації толок в старостинському окрузі, залученню до співпраці підприємців та агровиробників протягом року проводилися роботи з благоустрою сіл. Завдяки активним мешканцям, працівникам старостинського округу, працівникам культури, освіти, медицини відбувалося прибирання на кладовищах в селах Майстрів та Майстрова Воля, у скверах, на узбіччях доріг, дитячих та спортивних майданчиках, викошування трави, вирізання молодої порослі дерев та чагарників, проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи щодо поводження із сміттям.

Разом з працівниками культури проводилося прибирання братських могил та косметичний ремонт пам’ятників і обелісків.

У селі Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці було проведено планове грейдерування доріг, за сприяння начальника управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Олега Годуна та директора ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» Віталія Табалюка.

В зимовий період проводиться очистка дороги від снігу, в цьому нашому округу допомагає Віталій Станіславович Табалюк.

Здійснено благоустрій та озеленення футбольного поля.

Також в старостинському окрузі другу середу місяця здійснюється вивіз побутового сміття згідно укладених договорів.

Для зручності транспортного сполучення жителів сіл Майстрів з м. Звягель відновлено рух автобуса по маршруту №12 (Дружба-Майстрів), який курсує три рази на день.

Волонтерська діяльність Майстрівського старостинського округу

Майстрівський старостинський округ активно приймав та приймає участь у волонтерському русі, а саме :

– акція «Паска для українського захисника» (до дня Великодня) було передано більше 100-а пасок українським військовим;

– жителі Майстрівського округу постійно збирали та збирають допомогу (збір продуктів та овочів) для військовослужбовців місцевого батальйону ТРО і не тільки;

– збирали овочі на борщові набори для військових;

– проводили збір коштів для ЗСУ.

Інформування населення

Основними каналами комунікації для оперативного реагування та інформаційного охоплення більш широкого кола учасників є мережа Facebook, зокрема сторінка «Майстрівський старостинський округ», група у Viber «Майстрівський старостинський округ».

Звітуючи сьогодні перед вами про свою роботу, сподіваюсь на вашу допомогу та підтримку у вирішенні нагальних проблем Майстрівського старостинського округу в 2024 році.

Основні напрямки роботи на 2024 рік

 1. Проведення капітального ремонту приміщення медичного пункту тимчасового базування КНП «ЦПМСД» Звягельської міської ради в с.Майстрова Воля ( проектно-кошторисна документація виготовлена, потребує коригування);
 2. Капітальний ремонт вуличного освітлення в с.Майстрова Воля( проектно-кошторисна документація виготовлена, потребує коригування);
 3. Облаштування камер відео фіксації швидкості руху на відрізку дороги від траси Ч49 до с.Ярунь через с.Майстрова Воля;
 4. Проведення капітального ремонту вулиці Полянського в с.Майстрів;
 5. Будівництво водозабірної свердловини ( бювету) для питної води в с.Маковиці;
 6. Перенесення захоронення (могили) лейтенанта Возжилова І.М. (охоронний номер 2217) з лісу біля с.Майстрова Воля на територію кладовища с.Майстрова Воля.
 7. Проведення поточного ремонту внутрішніх приміщень клубу с.Майстрів;
 8. Відновлення роботи групи короткотривалого перебування дітей «Барвінок» ДНЗ № 15 «Грайлик» в с.Майстрів.

Усе це можна буде втілити в життя, як буде мир в країні, будемо здорові, буде співпраця, благодійна допомога від небайдужих, фінансова підтримка від влади та особистий внесок жителів округу.

Звітуючи сьогодні перед вами про свою роботу, сподіваюсь на те, що в обговоренні звіту, даючи об’єктивну оцінку роботи старости, ви, як депутати внесете конкретні пропозиції щодо вдосконалення діяльності в подальшому.

Завершуючи свій звіт, хочу подякувати за довіру, за підтримку і співпрацю всім жителям Майстрівського старостинського округу, міському голові, депутатському корпусу Звягельської міської ради, сільгоспвиробникам, підприємцям, всім, хто допомагав вирішувати нагальні проблеми життєдіяльності округу, покращував і примножував добробут наших сіл і громади в цілому.

Оцінюючи досягнуте, знаючи проблеми, сподіваюся, що разом з Вами будемо активно вести пошук шляхів їх вирішення, щоб забезпечити прискорення позитивних зрушень. Хочу відмітити, що для вирішення деяких питань, треба бажання всіх нас – зробити наші села кращими.

Також хочу вас запевнити, що я і надалі братиму активну участь у громадському житті нашої громади, та буду продовжувати відстоювати інтереси Майстрівського старостинського округу.

Бажаю всім вам успіху та витримки, щоби дожити до кращих часів, і ніж ті, які ми зараз з вами переживаємо!

Надіємось, що 2024 році старостинський округ не буде обділений увагою зі сторони Звягельської ТГ.

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія