Стихійна/нестихійна торгівля. Впорядкування міського простору
Ми продовжуємо крок за кроком впорядковувати стихійну торгівлю у Звягелі.
Розуміючи, що така торгівля «з асфальту» так би мовити — це не тільки про намагання вижити, це також про пов’язаність міста з довколишніми селами. Люди, які їдуть до міста продавати власні продукти, зазвичай походять із прилеглих сіл чи околиць міста. Підійшовши до цієї проблеми ми вирішили, що у сучасних умовах застосовуючи альтернативні підходи до управління містом цілком можливо розглядати неформальну торгівлю як невід’ємну частину міського життя. Повністю заборонити стихійну торгівлю означало би забрати у деяких людей можливість утримувати себе. Згідно з таким альтернативним підходом, минулоріч було дозволено вуличним торговцям реалізовувати свої економічні права та встановлено перші ятки по вул. Наталії Оржевської, що поряд з лікарнею та автовокзалом. Даний майданчик гарно зарекомендував себе, а тому сьогодні ми встановили ще три ятки, для здійснення продажу сільськогосподарської продукції по вулиці Київській, біля магазину «Фора».
Минулоріч ми так само радилися з цими продацями/продавчинями. Віднині їх місця їм теж облаштовано. При виготовленні столиків ми врахували попередні зауваження, щодо потрапляння на столи дощу, та зробили на дашках жолобки для стоку, а задню частину подовжили.
![ℹ️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8e/1/16/2139.png)
![🔴](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)
– розміщуватися по два – три чоловіки за прилавком, місця для цього достатньо (сьогодні перевіряли).
– торгувати тут дозволено лише власновирощеною продукцією. Ніякого м’яса, ні цукерок, ні текстилю, тощо. Для цього є ринки.
– торгівля виключно з прилавків, за межами прилавку ніяких ящиків.
-дотримання правил благоустрою та прибирання прилеглої території.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Столики виготовлені та встановлені приватним підприємцем, майстром кованих виробів, Юрієм Захарчуком, за рахунок коштів міського бюджету територіальної громади.
Дякуємо депутатам, які підтримали дану ініціативу і проголосували за виділення коштів.
Відділ економічного планування та підприємницької діяльності