Триває інформаційна кампанія щодо питання розвитку сімейних форм виховання та створення патронатних сімей

22 Жовтня 2021, 17:36

22 жовтня Новоград-Волинським міським центром соціальних служб проведено інформаційну кампанію в Пилиповецькому старостинському окрузі щодо питання розвитку сімейних форм виховання та створення патронатних сімей.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Кандидатом у патронатні вихователі може бути особа, яка виявила бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, а також має: повнолітнього члена сім’ї (чоловік або дружина, син чи донька, інший член сім’ї) чи повнолітню особу, які проживають на спільній житловій площі з кандидатом у патронатні вихователі, готові бути добровільним помічником кандидата у патронатні вихователі та разом з ним пройти навчання і надавати допомогу патронатному вихователю у догляді за дитиною, влаштованою до сім’ї патронатного вихователя.

Як буде здійснюватися фінансування послуги патронату над дитиною? Фінансування послуг патронату складається з оплати послуги (праці патронатного вихователя), а також соціальних виплат на дітей, влаштованих під патронат. Соціальна допомога виплачується на кожну дитину, влаштовану до сім’ї патронатного вихователя, та використовується патронатним вихователем у повному обсязі для задоволення її потреб.

Розмір соціальної допомоги становить 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю – 3,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць.

Розмір грошового забезпечення за послугу патронату над дітьми становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

Якщо дана інформація виявилася для вас корисною та цікавою, ви бажаєте отримати додаткову інформацію щодо створення патронатних сімей або виявили бажання створити патронатну сім’ю, звертайтеся:

1. Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

м.Новоград-Волинський, вул.Шевченка, 31, тел. (04141)3-55-62

email: mcsssdmnv@ukr.net

Телефон Довіри: 1507, 0677711507

2. Служба у справах дітей Новоград-Волинської міської ради

м.Новоград-Волинський, вул.Замкова, 3/6, тел.(04141)3-53-59

email: ssnnv@ukr.net

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія