Триває весняний благоустрій у Новоград-Волинській міській ТГ

23 Квітня 2021, 15:13

Весняний благоустрій у Новоград-Волинській міській територіальній громаді триває. В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 23 квітня у парку Перемоги, що знаходиться біля гарнізонного Будинку офіцерів, висадили близько 200 саджанців дубів та кленів. Акція продемонструвала активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про чистоту та благоустрій навколишнього середовища тих, хто до неї долучився.

Активну участь у висадженні саджанців та прибиранні території парку, яке організовано управлінням житлового-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, начальник Василь Осадчук, взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, депутати міської ради, члени Молодіжної Ради, тренери спортивної школи, працівники КП «Новоград-Волинськжитлосервіс», члени ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Дбаймо про чистоту навколишнього середовища, не залишаймося сторонніми спостерігачами, оскільки підтримання порядку – це основна запорука краси нашої громади та здоров’я її жителів.

 

#Благоустрій_2021

 

Чат-бот Гаряча лінія