Зробимо громаду краще!

23 Квітня 2021, 16:49

Весною розпочинається активна фаза проведення заходів по господарському впорядкуванню прилеглих територій, присадибних ділянок та розчистці дерев.

Звертаємось до жителів приватного сектору, керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності з проханням виконувати прибирання прилеглих територій, очищувати їх від сміття та утримувати в належному стані зелені насадження.

Також при здійсненні весняного прибирання на своїх територіях прослідковується чітка тенденція того, що громадяни починають спалювати листя та суху траву. Цей процес завдає значної шкоди довкіллю та здоров’ю людини. Токсини, що виділяються під час горіння рослин та інших речовин, провокують виникнення ряду захворювань, зокрема дихальної системи.

Згідно з Правилами благоустрою на території Новограда-Волинської міської ТГ категорично забороняється спалювання сміття, опалого листя, відходів рослинного походження тощо (на території підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень та інших місцях).

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 26.03.2021 №59 «Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля та Дня благоустрою у 2021 році»., з 29.03.2021 року по 30.04.2021 року на території Новоград – Волинської міської територіальної громади буде проведено заходи з благоустрою в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою (з урахуванням карантинних обмежень).

Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громаду затишною та комфортною.

Управління ЖКГЕ та КВ міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія