У бібліотеці-філії №2 для дітей провели годину взаємин «По секрету юнкам»

23 Травня 2016, 0:26

На зустріч з дівчатами восьмих класів ЗОШ №6 завітали лікар акушер-гінеколог кабінету планування сім’ї міськрай ТМО – Циганюк Ольга Петрівна та консультанти фірми Oriflame – Заліщук Лариса Василівна та Горшкова Юлія Олексіївна.

Немає дівчинки, яка б не мріяла вирости найкращою у світі розумницею та красунею. Найкращою – це талановитою, товариською, привабливою, акуратною, хазяйновитою, ввічливою, а головне здоровою. З давніх часів дівчина веде боротьбу за свою молодість, красу і бездоганність шкіри. Навіть настрій красивої, доглянутої дівчини помітно відрізняється від тієї, яка не стежить за собою.

У формі щирої відвертої розмови фахівці ділилися жіночими секретами. Дівчатка дізналися про секрети свого організму, інтимні стосунки, методи сучасної контрацепції, про загрозу жіночому організму яку приносять небажана вагітність та аборти.  А також відкрили кілька секретів краси шкіри і отримали сертифікати  на SPAпроцедури  по догляду за шкірою обличчя з використанням натуральної Шведської  косметики у салоні краси.

Працівники бібліотеки підготували викладку літератури «Для Вас дівчатка» та дали контакти національної дитячої гарячої лінії і Новоград-Волинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді де в разі потреби можна отримати невідкладну психологічну допомогу.

 

Бібліотека-філія№2 для дітей

 

Чат-бот Гаряча лінія