У Будинку рад відбулось відкриття благодійної виставки

7 Грудня 2023, 16:32
З нагоди Дня Святого Миколая та Дня Збройних Сил України у фойє Будинку рад оформлена благодійна виставка «Творчі та вільні».
Благодійну виставку мистецтва організовано комунальним закладом «Центр позашкільної освіти» у рамках III міської виставки-конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Алло, Миколай шукає таланти!» на підтримку Збройних Сил України.
Кожен експонат не просто витвір мистецтва, а частинка душевного тепла дітей та їх педагогів. На виставці представлені роботи вчителів обслуговуючої праці, образотворчого мистецтва, учнів Ліцею №11 та 4, гімназій №2, 3, 8, 9,10 та керівників гуртків центру позашкільної освіти.
Дітей та усіх присутніх з початком циклу різдвяно-новорічних привітали міський голова Микола Боровець та заступниця міського голови Наталія Борис.
Керівнику та учасникам зразкового фольклорного ансамблю «Мальва», які у вересні 2023 року гостювали у Німеччині за культурно-мистецьким обміном, Микола Боровець та Наталія Борис вручили подяки від мера міста Людвігсгафен-на-Рейні Юти Штайнрук.
Також начальниця управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук відзначила переможців ІІІ міської виставки-конкурсу «Алло, Миколай шукає таланти».
Кожен внесок, кожна придбана на виставці річ – це крок до підтримки наших військових та крок до Перемоги.
Чат-бот Гаряча лінія